Orissaare endiselt kimpus koolijuhi leidmisega (10)

Kui möödunud reedeks oli Orissaare gümnaasiumi direktoriks kandideerinud üks inimene, siis tänaseks ollakse jälle nullis tagasi. “Kandidaat võttis oma avalduse tagasi, kuna otsustas ühe teise pakkumise kasuks,” selgitas Orissaare vallavanem Aarne Põlluäär.

Seetõttu tuleb Orissaare gümnaasiumi direktori konkurssi taas pikendada. “Avaldusi on võimalik esitada hiljemalt 30. augustini,” täpsustas vallavanem. Avalikul konkursil valituks osutunud isikuga sõlmitakse tähtajatu tööleping.

Orissaare gümnaasiumile hakati uut direktorit otsima juuli algul, kui vallavalitsus oli lõpetanud töölepingu kooli 18 aastat juhtinud Peeter Hansbergiga. Uue koolijuhi konkurss kestis 26. juulini, kuid ei andnud tulemust. Aarne Põlluäär pidas tookord avalduste mittelaekumise põhjuseks konkursiaja lühidust.

Seega pikendati konkursiaega 16. augustini, mille jooksul laekus üks avaldus. Selle saatis väljaspool Saare maakonda elav inimene. Vallavanema sõnul ei olnud Orissaare aga kandidaadi ainus variant ja nii otsustaski ta hoopis ühe teise pakkumise kasuks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 533 korda, sh täna 1)