Kallas läks sotside leeri (37)

Kallas läks sotside leeri

OTSUS TEHTUD: Madis Kallas on eilsest ametlikult Kuressaare linnas sotsiaaldemokraatide kandidaat. Foto: Sander Ilvest

Aasta alguses IRL-i võimaliku linnapeakandidaadina välja kuulutatud Madis Kallas kandideerib kohalike omavalitsuste valimistel siiski sotsiaaldemokraatide nimekirjas.

Madis Kallas põhjendas meelemuutust seoses mitmete viimast sündmustega Kuressaares ja Saare maakonnas. “Lõpliku otsuse tegin üksnes oma südametunnistuse järgi,” kinnitas Kallas ja lisas, et ei soovi olla üks nendest, kes mugaval toolil istudes vaid virisevad ja ise midagi ette ei võta.

Kallase sõnul on ta tunnetanud, et linna poliitilisest elust kõrval seistes on raske erinevatel teemadel kaasa rääkida.

“Tahan oma teadmiste, kogemuste ja ideedega aidata kaasa Kuressaare ja kogu Saaremaa arengule,” ütles viimased kolm aastat Saare maavalitsuses spordinõunikuna töötanud Kallas. “Pean eriti oluliseks Saaremaa omavalitsuste head koostööd, mis võimaldab ellu viia suuremaid ühiseid projekte.”

Kallas toetab igati ka sotsiaaldemokraatide Kuressaare linnapeakandidaati Hannes Hansot, kes tema sõnul oskab “raamidest välja” mõelda.

Sotsiaaldemokraatide Kuressaare esinumber Hannes Hanso ei varja oma heameelt, et Kallas tegi otsuse nende nimekirja kasuks.

“Ma ei tea, et Kuressaares oleks poliitilist jõudu, kes poleks teda oma nimekirja soovinud,” märkis Hanso ja kinnitas, et Kallas on üks oluline lüli sotside Kuressaare nimekirjas, mis saab tema sõnul olema valimiste senise ajaloo tugevaim.

“Mul on siiralt hea meel, et ta meie nimekirjaga liitus, kuna tegu on selgelt aktiivse ning paljude arvamuste ja seisukohtadega mehega,” lausus Hanso.

Hannes Hanso sõnul on Kallas igati Saaremaa heaolu eest väljas. “Tema kuulsaks saanud ö-täht on mulle samuti eriliselt sümpaatne. Saarlane peab julgema saarlaseks jääda,” tõi Hanso vastse nimekirjakaaslase kohta ka humoorikama näite.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 2 052 korda, sh täna 1)