Irina Mägi – kaamera kaelas ja tsikkel istumise all (10)

Irina Mägi – kaamera kaelas ja tsikkel istumise all

MEELEPÄRANE HOBI: Fotograaf Irina Mägi kurdab, et kahjuks jääb tal ka pärast palgatöölt äratulekut oma hobi jaoks – tsikliga sõitmiseks liiga vähe aega. Foto: Sander Ilvest

Saaremaa tuntuim fotograaf Irina Mägi ütleb Bruno Pao sõnadega: “Kui ikka meeskond ei sobi, tuleb laeva vahetada.” 31. mail lahkus Irina ajalehe Meie Maa toimetusest, kus ta oli töötanud 18,5 aastat. Praegu sööb ta vabakutselise ebakindlat leiba.

Istume Irinaga Roomassaare kohvikus. Tavaliselt sõnakas naine valib hoolega sõnu, kui küsin talt Meie Maast lahkumise kohta.
“Tead, ükskord tuli Bruno Paoga jutuks, et mu aeg Meie Maas hakkab vist ümber saama,” alustab ta. “Bruno kostis seepeale, et tema on astunud ka sadamas laevalt kaile, kui ikka meeskond pole sobinud.”

Ilmselt andsid need auväärse mehe sõnad julgust. “Selge on see, et iga uus juht komplekteerib endale ise meeskonna, ja ma tundsin, et mina sinna meeskonda ei sobi,” sõnab Irina napilt, pidades uue juhi all silmas kaks aastat Meie Maad tüürinud Veiko Visnapuud.

Edasi loe laupäevasest Saarte Häälest

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 806 korda, sh täna 1)