Tuulte Roosi lasteaia remont jõudis lõpule

Tuulte Roosi lasteaia remont jõudis lõpule

UUS JA UHKE: Lasteaia direktori Helle Karu sõnul käisid rühma ruumidele värske ilme andmisel abiks ka lapsevanemad ise. Foto: Sander Ilvest

Esmaspäeval tehti Kuressaare Tuulte Roosi lasteaias veel viimased pintslitõmbed ning ligi poolteist kuud kestnud remonditöödega oligi ühele poole saadud.

Värvimisega alustati 25. juunil ning uue välimuse on nüüdseks saanud rühmaruumid, garderoobid, saal ja trepikojad. Suure panuse andsid lapsevanemad. “Umbes paarkümmend lapsevanemat oli, kes abis käisid ja väga tublit tööd tegid,” sõnas Tuulte Roosi lasteaia direktor Helle Karu. Siiski oleks ta tahtnud näha rohkem lapsevanemaid remondist osa võtmas.

Kaasa aitasid ka lasteaia töötajad ise ja viimasest hädast aitas välja linnavalitsus. “Me jäime omadega natuke ikkagi jänni ning õnneks linnavalitsus otsustas meid aidata ja tellis firma meile appi,” lausus Helle Karu.
“Värvilahendused valisid lasteaiaõpetajad ise, kuna nemad peavad selles keskkonnas siin päevad läbi töötama,” märkis Karu. Enamasti domineerivad mahedad toonid, mis loovad rahuliku õhkkonna. “Oleme kõik tulemusega väga rahul ja suur rõõm on remonditud lasteaiast,” nentis direktor.

Kõigil headel inimestel oli võimalik kuni 31. maini toetada oma häälega Facebookis Kuressaare Tuulte Roosi lasteaeda, kes pääses konkursi “Lihtne värvida – lihtne aidata” kümne finalisti hulka.

Värvifirma Caparol kaubamärk Alpina kinkis värvid vajalikeks töödeks viiele lasteaiale, kes kogusid kõige rohkem hääli. Tihedas rebimises jõudis nende viie sekka ka Tuulte Roosi lasteaed.

Peale Tuulte Roosi lasteaia said uue värvikihi ka Kõmsi lasteaed Hanila vallas, Midrimaa lasteaed Tartus, Kolga lasteaed Kuusalu vallas ja Mesimummi lasteaed Paikusel.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 559 korda, sh täna 1)