Kuhu minna

REEDE, 9. august

KINO
Kavandi filmilektoorium: kl 19.30 joonisfilm “Raha kui võlg”. Kujutle hetkeks, et oled elanud sünnist saati pimedana ja ühel heal päeval hakkad midagi nägema… Midagi sarnast võib tunda, vaadates filmi “Raha kui võlg”(47 min. USA 2006, eestikeelsed subtiitrid). Pilet 1 €.

KONTSERT
Suvised flöödikontserdid Saaremaal vol VII kl 19 Pöide kirikus. Esinevad Liis Lulla (flööt) ja Kristo Käo (kitarr). Pöide kiriku kontsert on heategevuslik. Oodatud on annetused kiriku restaureerimise toetuseks.
Sumeda suveõhtu kontsert, muusik Kait Tamra kl 19 Pidula mõisas. Pilet 7 ja 3 eurot. Kohapeal plaadimüük.

Eesti muusika- ja teatriakadeemia ja Sibeliuse akadeemia professori Mari Tampere-Bezrodny viiulikursuslaste kontsert kl 18 Loona mõisas.

Jaan Tätte kl 21 Kuressaare kuursaalis – tundeline muusika. Piletid hinnaga 10 eurot müügil kohapeal.

“Augusti tähed” Meie Mees, Grete Paia, Hellad Velled ja Traffic kl 21 Kuressaare lossihoovis.Väravad avatakse kl 20. Piletid müügil Piletilevis, Statoilis ja kohapeal, eelmüügist 10 ja 12 eurot, kontserdipäeval 10 ja 13 eurot.
Merike Teppan-Kolk ja Kadi Sepp, viiuli-klaverikontsert kl 20 Arensburgi päikeseterrassil. Sissepääs tasuta. Lisainfo ja kohtade broneerimine tel 45 24 707.

TANTS
Summer Session Diva klubis.

Ansambel Iiukala kl 21 Orissaare jahisadamas Kalda kohviku terrassil. Pilet 3 eurot.

Ansambel TV5 Kapteni kõrtsis.

SPORT
Ruhnu regatt. Start Roomassaarest kl 8.

LAUPÄEV, 10. august

TEATER
Salme vallateatri mereröövlimuusikal “Puujala ja Ükssilma sõda” kl 20 Salme jõesadamas. Viimast korda! Pääsmed hinnaga 5 ja 4 (õpilased, pensionärid) eurot müügil kohapeal.

ÜRITUS
Legendaarne Sadhu Studio Jämm vol 22 kitarrilaagri-eri kl 19 Kuressaare kuursaalis. Esinevad: mees kahel kitarril – Rodney Branigan Inglismaalt, Emil Rutiku Experience – tribute to Jimi Hendrix, koosseisus Raul Ukareda, Ain Kalme ja hetkel maailma parimaks trummariks peetav Michael Miley USA-st. Lisaks palju teisi tuntud ja tundmatuid esinejaid ja suur kitarrivirtuooside superjämm. Üritus on tasuta. Alates kella 22-st pilet 5 eurot.

Saaremaa ohutuspäev 2013 kl 12–15 Raiekivi säärel. Kl 12 avamine, kl 12.10–14.45 ohutusalane teoreetiline ja praktiline tegevus. Kohal on pommirobot, päästetehnika, politsei ja piirivalve eritehnika, keskkonnainspektsioon, pöörlev auto, raudteeohutus, korstnapühkija, helikopter jpm. Lastega mängivad Lõvi Leo, Ilves Illimar, päästekoer Nublu. Üritus on kõigile tasuta.

KONTSERT
Merike Teppan-Kolk ja Kadi Sepp, viiuli-klaverikontsert kl 20 Arensburgi päikeseterrassil. Sissepääs tasuta. Lisainfo ja kohtade broneerimine tel 45 24 707.

Eesti muusika- ja teatriakadeemia ja Sibeliuse akadeemia professori Mari Tampere-Bezrodny viiulikursuslaste kontsert kl 12 Kuressaare linnuse kapiitlisaalis. Sissepääs tasuta.

TANTS
Ansambel TV5 Kapteni kõrtsis.

Mumm Cordon Rouge esitleb: VIP night Diva klubis.

Sky Plus esitleb: Hirmo Faktor. DJ Kristjan Hirmo Privilege’i klubis.

SPORT
Eesti meistrivõistlused jalgpallis, II liiga: Sörve JK vs. Kärdla LM kl 12–14 Salme staadionil. Tasuta.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 359 korda, sh täna 1)