Horoskoop

JÄÄR – Sulle meeldivad ilusad asjad ja romantika. Püüad luua harmoonilisi suhteid.
SÕNN – Võid täna tunda, et kaaslased ahistavad sind. Suhted kipuvad teravaks minema eelkõige siis, kui hakkad oma arvamust teistele peale suruma.
KAKSIKUD – Ootad täna, et teised ilmutaksid aktiivsust ja otsiksid sinuga esimesena kontakti. Ole valmis siiski selleks, et pead ise aktiivsem pool olema.
VÄHK – Pööra tähelepanu oma tervisele. Võimalik, et mõni nõrk koht annab tunda nii, et sa ei saa sellest enam niisama lihtsalt mööda vaadata.
LÕVI – Peaksid rohkem tähelepanu pöörama oma igapäevakohustustele. Unusta oma anarhistlikud meeleolud.
NEITSI – Täna oskad sa ka igapäevased rutiinsed tegevused huvitavaks ja köitvaks muuta. Hea aeg lastega tegelemiseks või avalikuks esinemiseks.
KAALUD – Tunned vajadust süveneda filosoofiasse. Oled huvitatud erilistest asjadest, torkad silma originaalsusega ja sulle on vastumeelne rutiin.
SKORPION – Oled täna tavalisest rahulikum ja kindlameelsem. Samas võid teistele inimestele jätta ükskõikse ja tülpinud mulje.
AMBUR – Oled täna väga tähelepanelik kõigi suhtes, kes sinu teele satuvad. Sa võib-olla ei teagi, et need isikud on määratud sinu elus olulist rolli mängima.
KALJUKITS – Tänased planeediseisud annavad sulle häid võimalusi olla olukorra peremees ja mõista asju väga kiiresti.
VEEVALAJA – Oled nüüd algatusvõimelisem kui muidu. Võimalik, et just täna on päev, mil viid ellu mõned ammused ideed.
KALAD – Võimalik, et sulle esitatakse täna ultimaatum, mis esmapilgul tundub üsna vastuvõetamatu, kuid tegelikult polegi nii hull.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 75 korda, sh täna 1)