Horoskoop

JÄÄR – Tõsiste meeleolude päev. Kasulik on tegeleda vaimsete asjadega. Võid leida endale mõttekaaslasi, kellega kogemusi vahetada.
SÕNN – See päev toob su ellu tõenäoliselt palju romantikat ja flirti, kuid tõsisemaid suhteid ei maksa loota.
KAKSIKUD – Igapäevane rutiin on sulle tüütav ja igav. Kaldud unistama ja rändama unelmates ära kaugele hallist reaalsusest.
VÄHK – Täna võid sattuda olukorda, kus pead, riskeerides millegi tähtsaga, kähku otsuse langetama.
LÕVI – Kipud kaaslaste ees uhkustama ja ennast esile tõstma. Võid võita küll hetkelise tähelepanu, kuid see ei kesta eriti kaua.
NEITSI – Välised tegurid mõjutavad nüüd sinu meeleolu rohkem kui tavaliselt. Väldi rahvarohkeid kohti. Eelista seltskonnale pigem üksindust.
KAALUD – Täna peaksid ohjeldama oma ekstreemsusevajadust, kuna valitseb traumade oht. Hea aeg tegeleda filosoofiaga.
SKORPION – Oled täna tavalisest jutukam ja aktiivsem. Suhtled heameelega kõigiga, kes ette juhtuvad, kuid samas jääd ise veidi pealiskaudseks.
AMBUR – Võimalik, et tunned täna soovi arendada ennast ja midagi uut juurde õppida. Muutud aktiivsemaks.
KALJUKITS – Võimalik kokkupuude inimestega, kes on närvilised ja teevad valesid otsuseid. Väldi täna oma ideedest rääkimist.
VEEVALAJA – Oled täna rõõmus ja rahul. Kõik ettevõtmised, millega alustad, viid ka edukalt lõpule. Hea päev külaliste vastuvõtmiseks.
KALAD – Tänane päev võib kujuneda veidi pingeliseks. Asjad ei pruugi sujuda plaanipäraselt ja suhted võivad suisa tüliks kiskuda.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 65 korda, sh täna 1)