Linn võttis jäätmemahutina kasutusele jäätmekoti (12)

Kuressaare linnavalitsus võttis vastu korraldatud jäätmeveo teenustasude määruse, millega kinnitati muu hulgas uue jäätmemahutina jäätmekott.

1. septembrist võivad kilekotiga prügi üle anda need eramajaomanikud, kellel on OÜ-ga Prügimees sõlmitud leping, milles jäätmete kogumise vahendiks on märgitud jäätmekott. Teenust saab kasutada juhul, kui prügi soovitakse üle anda graafikujärgselt ja mitte tihedamini kui üks kord nelja nädala jooksul.

Jäätmekoti maht võib olla kuni 50 liitrit ja see võib sisaldada kuni 5 kg prügi. “Kuna tegu on nii öelda testperioodiga, siis esialgu muid piiranguid jäätmekotile ei seata,” selgitas linnavalitsuse keskkonnaspetsialist Katrin Koppel, kelle sõnul võib jäätmeid ära anda ka näiteks tavalise poekilekotiga.

Jäätmekoti äraveo teenustasu on 1,25 eurot, mis on alates nimetatud määruse vastu võtmisest odavaim võimalus oma jäätmeid Kuressaares ära anda.
Lisainfo saamiseks tuleb majaomanikel pöörduda OÜ Prügimees klienditeenindaja poole telefonil 45 31 603 või aadressil Talli 4. Alates tänasest saab samal aadressil sõlmida ja ümber teha ka prügiveolepinguid.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 657 korda, sh täna 1)