Tänavakorvpalli troonil jätkuvalt Silveston (1)

Tänavakorvpalli troonil jätkuvalt Silveston

MAADLEVAD: Hannes Sepp ja Raigo Sooär püüavad korvi aluse enda valdusesse saada. Foto: Alver Kivi

Pihtla väljakutel mängitud maakonnatänavakorvpallimeistrivõistlused võitis taas tiitlikaitsja Silveston, alistades finaalis Fokkersi.
Finaalkohtumine meistriliigas Tallinna Kalevis mängiva Mario Paiste juhitud Silvestoni ja peamiselt võrkpalluritest koosnenud Fokkersi vahel oli ühepoolne. Tiitlikaitsja asus juhtima 4 : 0 ja võitis 9 : 3.
Mario Paiste ütles, et finaal oli loodetust kergem ja talle sobib ka selline ühepoolne turniir. “Arvasin, et nad panevad ikka rohkem vastu,” märkis tagamängija. “Tublid olid, võrgupoiste kohta väga tugev tulemus – tulla Saaremaa meistrivõistlustel korvpallis teiseks on väärt saavutus.”

Paiste sõnul mängiti vastane just korvi all üle. “Raigo tegi väga hea etteaste, mängis sama suure Hannes Sepa üle. Seekord oli finaal meie jaoks veerandfinaalis ära, kui võitsime Indrek Kajupanga meeskonda.”

Hannes Sepp märkis, et korvpalluritel oleks olnud kindlasti väga häbi, kui selle turniiri oleksid võitnud võrkpallurid. “Finaalis oleks vahe võinud väiksem olla, aga pole hullu,” lausus maakonna üks võrkpallijuhte. “Paiste tõmbas meid tagant ikka nii kinni ja ei saanud mina ka Sooärega hakkama. Kõik on seal head mehed, meie saime 99 protsenti turniirilt kätte.”

3.–4. koha mängus võitsid Koidu Tänava Poisid Kalevit lisaajal 7 : 5.

Esimeses poolfinaalis võitis Fokkers Kalevit 9 : 7 ja teises Silveston Koidu Tänava Poisse 11 : 7. Kokku osales 15 meeskonda.
Seenioride turniiri võitis Tele2/Smart, kes finaalis oli 7 : 5 parem Pihtlast. 3.–4. koha mängus alistas SK Sihi So3k-d 9 : 4.

Noorte turniiri võitis Orissaare, kes võitis finaalis Hall of Lame’i 13 : 3. Pronksmedalid võitis Kihelkonna, alistades 3.–4. koha mängus Team Dolani 9 : 6.

Koosseisud
Silveston: Mario Paiste, Rene Kiil, Andre Paiste, Raigo Sooär.

Fokkers: Hannes Sepp, Sander Mets, Raiko Ustel, Janek Mander.

Koidu Tänava Poisid: Siim Pildre, Ats Pildre, Mart Kõrgessaar, Alvar Väli.

Tele2/Smart: Priit Vatsfeldt, Marko Nelis, Tõnis Leppik, Lembit Soe.

Pihtla: Andres Meisterson, Tarmo Jäe, Toomas Jalakas, Riivo Allik.

Sihi: Rainer Antsaar, Hendo Väli, Kaupo Laanes, Allan Niils.
Orissaare: Markus Metsala, Gerd Kaldmäe, Kristjan
Rannaäär, Elari Rei.

BC Hall of Lame: Karl Kustav Kuning, Kert Mandel, Robin Mäetalu.

Kihelkonna: Johan-Rasmus Teär, Karmo-Ummar Rander, Jürgen-Mark Heinmets,
Johan-Erik Levenfand.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 547 korda, sh täna 1)