Horoskoop

JÄÄR – Sul on täna raske end vaos hoida. Tahad teisi inimesi kontrollida, kuid peaksid vältima oma tahte jõulist pealesurumist.
SÕNN – Sul õnnestub peaaegu iga töö, kui vaid tunned, et see, mida teed, on sulle meelepärane.
KAKSIKUD – Püüa kodus püsida ja lähedaste toetusele loota. Suhtlemises töökaaslastega võib sul täna probleeme tulla.
VÄHK – Oled täna heldem ja avatum kui tavaliselt. Kutsud endale meelsasti külalisi ja korraldad neile küllusliku vastuvõtu.
LÕVI – Kui sulle avaneb täna võimalus enesetäiendamiseks või millegi uue õppimiseks, siis ära jäta seda võimalust kasutamata.
NEITSI – Täna kipuvad suhted inimestega pingeliseks, mistõttu on konfliktid kerged tulema. Head teeks üks lõõgastav saunaskäik.
KAALUD – Lase oma kammitsetud mõistus vabaks ja tee midagi sellist, mis sulle tõeliselt meeldib. Täna on ideaalne päev meelelahutusteks.
SKORPION – Ole täna rahaasjades eriti tähelepanelik. Võimalik, et keegi püüab sind üle kavaldada. Tee parem midagi loomingulist.
AMBUR – Idealiseerid täna rohkem kui tavaliselt inimest, kelle vastu oled juba pikka aega romantilisi tundeid hellitanud.
KALJUKITS – Võimalik, et avastad täna endalegi ootamatult, et tahad olla täiesti üksi ja sõltumatu. Nüüd ongi hea aeg iseseisvateks ettevõtmisteks.
VEEVALAJA – Võimalik, et keegi tuletab sulle meelde kohustusi, millest oled juba ammu lootnud vaba olla. Kipud veidi pealiskaudne ja rahutu olema.
KALAD – Tänased planeediseisud võivad muuta sind ülitundlikuks ja emotsionaalselt ebastabiilseks. Kaldud võtma kõike liiga isiklikult ja solvud kergesti.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 57 korda, sh täna 1)