Kuressaare haiglas alustasid uued ülemõed

Kuressaare haiglas alustasid uued ülemõed

HAKKAMIST TÄIS: Aile Vellamäe, Asra Takkis, Annely Õun (õendusjuht) ja Kristiina Kütt on valmis Kuressaare haiglas patsientide ravi edendama. Foto: Alar Truu

Neljapäeval alustas Kuressaare haiglas tööd kolm uut ülemõde.

Ambulatoorse ravi ja diagnostika ülemõeks sai Aile Vellamäe. Sisehaiguste kliiniku ülemõde on Asra Takkis ja kirurgia kliiniku ülemõeks valiti Kristiina Kütt.

Kolmest uuest ülemõest kaks on Kuressaare haiglas varem õdedena töötanud. Ambulatoorse ravi ja diagnostika kliiniku uus ülemõde Aile Vellamäe on aga tulnud Tallinnast.

“Kuressaare haigla loodab ja usub, et uus koosseis annab enamat meie patsientide ravi tulemuslikkusel ja et nad stardivad kohalt, kus palju tööd on juba hästi tehtud,” ütles SA Kuressaare Haigla juhatuse esimees Viktor Sarapuu.

Kuressaare haigla õendusjuhi Anneli Õuna sõnul on uued ülemõed tegusad ja tulvil uusi ideid. “Konkureerides pidid nad esitama viie aasta visiooni, kus kirjutasid, mida nad muudaksid ja teeksid – meeskonnatööst, koolitustest ja nii edasi,” rääkis Annely Õun, kes ise endise ülemõena uusi ülemõdesid toetama ja suunama hakkab.

Viktoria Humal, Madli Kullaste

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 2 196 korda, sh täna 1)