Horoskoop

Täna peaksid ilmutama rohkem tahtejõudu ja võitlusvalmidust. Ära lase teistel endale pähe istuda ja sinu eest otsustada.
SÕNN – Tunned täna tavalisest suuremat muret oma välimuse ja tervise pärast. Suheldes teistega kipud paranoiliseks muutuma.
KAKSIKUD – Oled võimeline aitama kriisisituatsiooni sattunuid ja sul on kaasasündinud oskus mõjutada teiste tundeid.
VÄHK – Saad täna palju inspiratsiooni võõrastelt inimestelt ja eksootilistest kultuuridest. Huvitud müstikast ja kõigest salapärasest.
LÕVI – Oled täna lahkem ja avatum kui tavaliselt. Kutsud endale meelsasti külalisi ning korraldad neile uhke ja küllusliku vastuvõtu.
NEITSI – Võimalik, et sinult oodatakse täna mingeid ettepanekuid ja soovitusi. Püüa läheneda asjadele isiklikust vaatenurgast.
KAALUD – Tunned täna soovi kogeda midagi erilist. Oled valmis selle nimel riskima ja nii mõndagi ohverdama.
SKORPION – Töine päev. Oled kohusetundlik ja süvenenud oma eesmärkide saavutamisse. Hea aeg tegeleda ka pooleli jäänud asjadega.
AMBUR – Sul on täna raskusi iseseisva töö ja otsuste langetamisega. Püüad pidevalt leida kinnitust oma tegudele ja heakskiitu.
KALJUKITS – Sul on kindlad seisukohad, kuid pead endalt küsima, on need tõesti sinu enda omad, sest lased tihti lähedastel end mõjutada.
VEEVALAJA – Võid täna ootamatult teada saada, et sinu selja taga räägitakse sinust hoopis teist juttu kui sinu ees. Võimalik pettumine inimestes, keda usaldasid.
KALAD – Täna võib sul tekkida raskusi oma tunnete väljendamisel. Püüa leida sulle sobiv situatsioon ja ole võimalikult avatud.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 83 korda, sh täna 1)