Angerjaturniiril näeb Saaremaa kibedamaid käsi

Eile alanud, järjekorras juba 16. Angerja tenniseturniiril on täna päeva põnevama osana algamas naiste mängud.

“See on sel päeval kõige tähtsam,” tõdes turniiri peakorraldaja Märt Vooglaid. Tuues mõne tennise harrastajast saarlanna nimepidi välja, mainis ta Ilme Alti ja Terje Nepperit. Neid tegusaid daame näeb täna kindlasti turniiril mängimas. Ühtlasi võib täna Angerjaturniiril mängimas näha Maire Leedot ja Seila Kitsingut. Näeb ka Piret Viskuse ja Žanna Abeikova mängu ning seda, kuidas Aivi Auga on mängimas Moskvast pärit Tatjana Gželjakiga. “Naiste turniir on kõige silmapaistvam reedel,” julgustas Vooglaid tennisesõpru kindlasti turniiri vaatama tulema.

Mängud algavad täna kell 10 Kuressaare tennisekeskuse juures asuvatel tenniseväljakutel ja kestavad nii kaua, kui parasjagu kestavad – võib minna ca kella 19–20-ni.

Neljapäeval kulgesid mängud Märt Vooglaiu sõnul kenasti. Turniiri algus küll venis veidi, kuid põhjuseks oli eelnevalt sadanud vihm. Tenniseväljakud pidid enne võistlustega alustamist lihtsalt ära kuivama. Muidu läks tennisemäng neljapäevasel päeval Angerjaturniiril väga hästi. “Neil, kes võidavad, läheb muidugi eriti hästi,” naeris Vooglaid.

Turniiril osalejatele oli eile Veski trahteris ette nähtud ka Saaremaa kultuuri tutvustav õhtu.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 330 korda, sh täna 1)