Horoskoop

JÄÄR – Kaldud oma mõistust kasutama kaaslaste mõjutamiseks ning ebamugavate teemade lagedale toomiseks.
SÕNN – Oled täna loominguliselt aktiivsem kui tavaliselt. Hea aeg oma ideede realiseerimiseks. Võimalik, et saad positiivse emotsionaalse impulsi.
KAKSIKUD – Hea päev tegeleda kõige ilusa ja kunstipärasega. Võimalik, et tunned soovi suunata oma tähelepanu partnerile.
VÄHK – Oled täna leidlik ning suudad oma isikupäraga ka paljusid teisi inimesi inspireerida. Võimalik, et saad tänu mõnele tuttavale oma silmaringi laiendada.
LÕVI – Tunned end täna suurepäraselt olukordades, kus saad jääda pigem tahaplaanile. Sind huvitab nüüd filosoofia.
NEITSI – Võimalikud tõrked, materiaalsed probleemid ja ebameeldiv suhtlemine võimukandjatega. Säilita ettevaatlikkus ja täida enesekindlalt oma kohustusi.
KAALUD – Oled täna kergemeelses meeleolus ning sul on raskusi süveneda tõsistesse asjadesse. Oht raisata raha tühistele asjadele.
SKORPION – Võid täna kuulujuttude ohvriks langeda. Püüa hoida end ümbritsevaga kursis. Hea aeg individuaalseks tööks.
AMBUR – Tänasel päeval valitseb müstiline atmosfäär, võimalik, et puutud kokku sulle tundmatute ja seletamatute nähtustega.
KALJUKITS – Võimalik, et satud täna veidi ebamugavasse olukorda. Parema meelega jätaksid lihtsalt kõik sinnapaika.
VEEVALAJA – Võimalik, et tunned täna suurenenud vajadust seltskonna järele. Esile kerkivad veidi nostalgilised meeleolud.
KALAD – Püüa täna vältida vestlust, kus võidakse sind mitmeti mõista. Selgita oma seisukohti võimalikult konkreetselt ning lahenda õhku rippuma jäänud asju.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 61 korda, sh täna 1)