Rannapeolised andsid politseile tööd (10)

Rannapeolised andsid politseile töödReede ja laupäeva öösel toimus Mändjala rannas väidetavalt selle suve kõige mõnusam festival – Saaremaa Rannapidu. Külalisi ootas mitu lava, kus astusid üles artistid Eestist ja välismaalt.

“Publik võttis heade emotsioonidega vastu kõik tegijad,” rääkis ürituse peakorraldaja Siim Pohlak. “Kui kellegi esinemised eraldi välja tuua, siis reedel esinenud Saksa DJ Marc Van Linden sai publikult ekstra sooja vastuvõtu ning laupäeval üles astunud Singer Vinger ja Põhja-Tallinn samuti,” loetles Pohlak. Hinnanguliselt oli publiku arv kahe päeva peale 4000 inimest.

Saarlaste jaoks aga olid suur probleem Sõrve maantee äärde pargitud autod. Kui teeremont pikendab sõiduaega niigi, siis reedel ja laupäeval venis ooteaeg sellel lõigul päris pikaks.

Politsei pressiesindaja Hedy Tammelehe teatel registreeriti rannapeo toimumisalalt politseis 20 juhtumit, sh neli kehalise väärkohtlemise teadet, neli teadet joobes isikute kohta teel ja liikluses, üks teade joobes alaealise kohta ning kolm teadet asjade kadumise kohta.

Liiklusohutuse suurendamiseks, avaliku korra tagamiseks ja korrarikkumiste ennetamiseks paigutas politsei avaliku ürituse piirkonda suunduvatele teedele ja ürituse lähipiirkonda täiendavaid patrulltoimkondi. Ürituse toimumisalal valvas turvafirma.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 2 128 korda, sh täna 1)