FOTOD: Rannavolles võeti kuld geimigi kaotamata (1)

KULD KÄES: Keith Pupart ja Siim Põlluäär võivad poodiumi ülemisel astmel üksteist kaisutada. Töö tehtud ja tasutud! Foto Raul Vinni

Saaremaa rannavollepaar Keith Pupart ja Siim Põlluäär võitsid turniiri kuldmedalid puhaste paberitega ja ühegi võistkonnaga keeruliseks ei läinud. Finaalis alistati Caymani saarte 1 võistkond tulemusega 2 : 0 (21 : 13; 21 : 12). Keith Pupart ütles mängu kommenteerides, et kuidagi liiga lihtne oli see mäng. ”Tundus, et vastased olid nagu loobunud,” märkis Pupart. Turniiri üldist taset iseloomustades lisas Siim Põlluäär, et nad eeldasid veidi tugevamat taset, kuid medal on medal.

Nüüd asuvad Pupart ja Põlluäär appi saalivõrkpalli meeskonnale, kellel neljapäeval seisab ees sisuliselt finaal. Ühe alagrupiga turniiril on saarlastel veel kohtumata Fääri saartega ja igipõlise rivaali Ahvenamaaga. Just nendega neljapäeval saarlased kohtuvadki. Kolmapäeval alistati Gotlandi esindus 3 : 0.

Naisvõrkpallurid alistasid ´alagrupi viimases kohtumises Caymani saared ning 3 : 0 võiduga kindlustasid ka alagrupi võidu. Poolfinaalis minnakse neljapäeval kokku Gröönimaa naiskonnaga.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 612 korda, sh täna 1)