Horoskoop

JÄÄR – Kipud täna olema kangekaelne ja kaitsed tulise fanatismiga oma maailmavaadet. Sinu äärmuslik suhtumine kutsub teistes esile provotseeriva meeleolu.
SÕNN – Pööra täna suuremat tähelepanu sellele, mida kaaslased sulle räägivad või soovitavad.
KAKSIKUD – Oma enesekindlusega võid täna edukalt lahendada keerulisi olukordi. Sinu esinemisvajadus aktiviseerub.
VÄHK – Sinu väljenduslaad võib täna üsnagi äärmuslik olla. Naudid seda, kui saad inimesi šokeerida oma vulgaarsustega.
LÕVI – Täna aktiviseerub sinu emotsionaalsem pool. Tähtsustad üle kõikvõimalikke suhteprobleeme.
NEITSI – Oled täna nii enda kui ka kaaslaste suhtes liiga range. Sinu seisukohad võivad õiged olla, kuid teistes inimestes tekib siiski soov eemalduda.
KAALUD – Kipud täna olema valel ajal vales kohas ning seetõttu võid kuulda midagi sellist, mis tegelikult sinu kõrvadele polnud mõeldud.
SKORPION – Võimalik, et sinult palutakse täna teenet, mida viisakuse pärast ka tegema hakkad, kuid hiljem siiski taipad, et see pole sinu jaoks eriti kasulik.
AMBUR – Kõik vana on sulle võõras, püüad teha uusi avastusi. Oled originaalne inimene, kes ei võta omaks traditsioone.
KALJUKITS – Kipud ennast täna kuulujuttudest häirida laskma. Väldi olukordi, kus võiksid stressi tunda või liigse emotsionaalse pinge tõttu masenduda.
VEEVALAJA – Täna hakkavad tähtsat rolli mängima pealtnäha tühised asjad ja tühised suhted võivad nüüd osutuda vägagi tähtsateks.
KALAD – Võimalikud tõrked ja vähene keskendumisvõime. Närvilisus ning rahulolematus enese suhtes. Väldi ületöötamist, luba endale midagi meeldivat.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 48 korda, sh täna 1)