VIDEO JA FOTOD: Rannavolles alustati võiduga tugeva Caymani üle (1)

TIBUSID VEEL EI LOETA: Rannavõrkpallurid avasid võiduarve tugeva Caymani meeskonna üle. Keith Puparti (tagumine) ja Siim Põlluääre (esiplaanil) sõnul tibusid veel lugeda ei maksa. Foto Raul Vinni

Saaremaa rannavõrkpallurid Keith Pupart ja Siim Põlluäär võtsid kohe esimeses mängus hinnatava skalbi. Cayman I meeskond alistati 2 : 0.

Võit on seda hinnatavam, et 2007 aastal Rhodosel, kus viimati rannavolle kavas oli, sai kulla just Cayman. Tõsi küll, üks toonastest kullavõitjatest mängib Caymani II meeskonnas, kuid sealset rannavolle taset näitab seegi.

Esimeses geimis tegid saarlased kohe paaripunktise vahe, kuid suutsid seda lõpus kasvatada viie punktini ning võtsid võidu 21 : 16. Teises geimis asuti samuti kohe juhtima ning vaikselt vahet kasvatades võeti geimivõit tulemusega 21 : 13.

”Võit käes, see peamine. Saime kindlasti enesekindlust ja siit hea edasi minna,” märkis Pupart. Põlluäär nentis, et tugev vastane esimeses mängus oli kindlasti hea. ”Tibusid loeme siiski hiljem,” lisas veel Pupart.

Kokkumäng õnnestus Puparti arvates vaid lühikest aega koos mänginud paaril hästi. ”Kindlasti saab paremini, kui ei ole viga,” arvas ta.

Esmaspäeval saavad saarlased pidada kaks kohtumist. Esmalt mängitakse Jerseyga ning seejärel Bermuda 2 meeskonnaga. Nimetet meeskonnad kohtusid pühapäeval omavahel ning 2 : 1 võidu sai Jersey.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 318 korda, sh täna 1)