Korvpallurid said avakohtumises napi kaotuse

Vaid kahe osalejaga korvpalliturniiril jätkus põnevust juba esimeseks mänguks. Kaks minutit enne mängu lõppu olid saarlased Bermuda vastu kaotusseisus vaid kahe punktiga.

Saarlased küll tabasid, kuid kohtunik vilistas ründevea, korvi ei loetud ning seejärel suutis Bermuda juba eduseisu kasvatada. Mängu tulemuseks kirjutati 58 : 51 võõrustajatele.

Saaremaa peatreener Enn Laanemäe märkis, et ootas tegelikult suuremat ”pakki”, kuid mehed näitasid tema sõnul head mängu. Treener Marko Ool lisas, et eesliin on saarlastel Bermudas tugevamgi.

Saarlased mängivad Bermudal võõrustajatega kaks treeningmängu ning neljapäeval pannakse pall mängu kulla peale. Oolu sõnul oli esimese mängu puhul mõlema meeskonna poolt tegu omamoodi salatsemisega ja teiste jälgimisega. ”Rohkem selline kompamise mäng,” tõdes Ool ja ütles, et ega nemadki oma kõiki liikumisi ja salanippe vastastele ei avaldanud. ”Mängisime tegelikult vaid ühte liikumist,” tunnistas Ool. Samas kinnitasid Ool ja Laanemäe, et allhindlust ei tehtud ning mängiti täie jõuga.

Harjumatute tingimustega saavad saarlased kokku puutuda ka korvpalliväljakul. Nii näiteks on kolmepunktijoon Eesti tavapärasest 30-40 cm tagapool. ”Oi, oi kui palju see viset mõjutab,” kinnitas Ool. Laanemäe tõi välja niiskuse mis katab ka pallid ja need omakorda käe all sõna ei taha kuulata.
Järgmise kohtumise peavad Bermuda ja Saaremaa teisipäeval.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 162 korda, sh täna 1)