Nädalalõpul saab näha Kuressaares rannavõrkpalli tipptaset

6. ja 7. juulil mängitakse Kuressaare rannas Premium7 Grand Prix Eesti karikavõistluste etapp – Silveston Cup, mis toob kokku Eesti ning lähinaabrite parimad nais- ja meesrannavõrkpallurid.

Võistlussari koosneb kokku viiest etapist, millest kaks etappi on juba toimunud (Tartus ja Pärnus). Esimesel kahel etapil on meeste arvestuses võidu võtnud Karl Jaani ja Rain Raud ning naiste arvestuses on mõlemal korral olnud parim paar Kertti Külm ja Eliise Hollas.

Kuressaare etapi korraldaja Hannes Sepa sõnul on mõlemad paarid esikohta kaitsmas ka Kuressaare supelrannas.

Võistlustest ei jää eemale ka Saaremaa parimad võrkpallurid. Naiste arvestuses on tänaseks saarlastest registreerinud Eliisa Peit – Nette Peit, Kaia Mägi – Kadri Mägi ja Liisel Nelis, kes mängib koos Anett Hollasega.

Meeste arvestuses on saar-laste esipaariks Keith Pupart ja Siim Põlluäär, kes esindavad järgmisel nädalal algavatel Saarte mängudel Bermudal Saaremaa koondist just rannavõrkpallis. Lisaks nimetatud meestele on tänaseks registreerinud saarlastest veel Mihkel Tanila ning Hindrek Pulk – Kaimar Lomp.

“Kuressaare etapile on registreerinud end ka väga palju lätlasi, seega saame näha rahvusvahelist ja kõrgetasemelist rannavõrkpalli, mis tuuakse meile koju kätte,” lausus Hannes Sepp, lisades, et sellisel tasemel rannavõrkpalli ei ole Saaremaal ammu nähtud.

Võistlused algavad Kuressaare rannas laupäeval, 6. juulil kell 10 ja pühapäeval, 7. juulil kell 11.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 223 korda, sh täna 1)