Kuressaare lauatennisistid võõrustasid Nelja linna turniiri

Laupäeval mängiti Kuressaare spordihoones kõrgetasemeline lauatennisevõistlus, mida osalejad kutsuvad Nelja linna turniiriks.

“Oi jumal, sellise tasemega ja nii suurt lauatenniseturniiri pole Kuressaares varem mängitud,” lausus üks meie koondise mängijaid Taivo Esko, kelle sõnul oli Eesti reitingu esisajast kohal üle kümne mehe, neist 4–5 isegi esikolmekümnest.

Kuressaare spordihoone suures saalis mängiti 11 laual ning igas võistkonnas oli 9 meest ja 3 naist. Mehed olid vastavalt reitingule jagatud kolme gruppi, kus siis omavahel läbi mängiti.

Kuressaaret esindasid esimeses grupis Taivo Esko, Janek Saar ja Sven Issajev, teises grupis Alari Saar, Veljo Väljakivi ja Heiki Sullakatko ning kolmandas Kaljo Väljakivi, Rainer Soon ja Janek Reinaru. Naistest mängisid kaasa Tiia Müürisepp, Siisike Lehtsi ja Merle Poopuu. Turniiri võitis Keila Riisipere, Pärnu ja Kuressaare ees.

Esimest korda saadi kokku kaks aastat tagasi Pärnus, mullu mängiti Keilas ja järgmisel aastal kohtutakse Riisiperes.

“Kõik mängijad on turniirist vaimustuses ja järgmise aastaga see võistlus kindlasti ei lõpe,” rääkis Taivo Esko, kelle sõnul minnakse kindlasti ka järgmisse nelja-aastasesse tsüklisse.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 129 korda, sh täna 1)