Horoskoop

JÄÄR – Oled täna väga põhjalik ning tegutsed rahulikult, liikudes kindlalt oma eesmärgi poole.
SÕNN – Oled täna veidi pealetükkiv ja agressiivne. Seda viimast õnneks küll vaid sõnades, kuid sellegipoolest võid saavutada selle, et sind välditakse.
KAKSIKUD – Tänane päev on sobilik avalikkuse ees esinemisega seotud üritusteks. Oled enesekindlam kui tavaliselt.
VÄHK – Sinu ajagraafik osutub nüüd tõenäoliselt vägagi tihedaks, mistõttu on oht, et jääd kõikides oma tegemistes pealiskaudseks.
LÕVI – Tõenäoliselt puutud täna kokku tujukate inimestega, kes püüavad ennast just sinu peal välja elada. Proovi võimalusel jääda tugevaks.
NEITSI – Oled täna romantiliselt meelestatud, samas aga kipud olema liiga emotsionaalne ja haavatav.
KAALUD – Päev võib tuua sinu ellu temperamentseid ja aktiivseid inimesi, kes mingil põhjusel sind täiesti endast välja viivad.
SKORPION – Otsid harmooniat ja rahulikke suhteid. Kuid ära hakka positiivse õhkkonna saavutamise nimel iseennast alla suruma.
AMBUR – Tunnetad täna, et sinus tõstab pead võitlusvaim. Kui keegi natukenegi riivab sinu seisukohti, siis hakkad kohe ennast agaralt tõestama.
KALJUKITS – Aktiviseeruvad sellised meeleolud, mis viivad sind tagasi minevikku ja esile kerkivad nostalgilisemad tunded.
VEEVALAJA – Oled täna heldes ja sõbralikus meeleolus. Planeediseisud soosivad kõikvõimalikku pidutsemist ja meelelahutust.
KALAD – Tänased planeediseisud avaldavad sulle igati soodsat mõju ning oma tegemistes saavutad häid tulemusi. Väldi uhkeks muutumist ja hinda teiste jõupingutusi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 66 korda, sh täna 1)