Horoskoop

JÄÄR – Informatsiooni ja elutarkuse päev. Kasuks tuleb raamatutarkuse uurimine ja õppimine.
SÕNN – Pööra rohkem tähelepanu inimestele, kes on minevikus sinu heaks midagi teinud. Võimalik, et keegi neist vajab sinu abi.
KAKSIKUD – Paistad täna silma äärmise põhjalikkusega. Hoiad silma peal ka oma kaaslastel ja nende probleemidel. Ära ainult liiga hoogu mine!
VÄHK – Täna võib asjaajamistes ilmneda tõrkeid. Sinu plaanid võivad ootamatult muutuda mõne ettearvamatu inimese tõttu, kes sinuga lihtsalt mängib.
LÕVI – Kipud täna asju keerulisemaks mõtlema, kui need tegelikult on. Pööra suuremat tähelepanu oma tervisele ja üleüldisele heaolule.
NEITSI – Näed täna asju hoopis teisest vaatevinklist kui tavaliselt. Hindad tänu sellele paljusid oma seniseid arusaamu ringi.
KAALUD – Sinu ülemäärane sõjakus ja energilisus ei lase sul edu saavutada. Tööl võib esineda konkurentsi ja kokkupõrkeid töökaaslastega.
SKORPION – Täna tõmbavad sind eeskätt kultuuriüritused. Tunned ka suuremat soovi pidutseda ja tantsida.
AMBUR – Kipud muutuma liialt kannatamatuks. Sul on nii palju ideid, et sa ei suuda neid kõiki teoks teha, ja see ajab sind närvi.
KALJUKITS – Ootad ümbritsevatelt rohkem lugupidamist ja tunnustust. Nurud kiitust pea iga väiksemagi asja eest. Ära unusta, et see võib näida üsnagi koomiline.
VEEVALAJA – Kipud täna uppuma enesehaletsusse. Tunnetad väga teravalt ülekohut ja mittemõistmist. Püüa olla iseteadlikum.
KALAD – Kui oled täna õigel ajal õiges kohas, võid saavutada nii mõndagi. Hoia silmad-kõrvad lahti.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 83 korda, sh täna 1)