Horoskoop

JÄÄR – Täna võib sul tulla üsna romantiline päev. Võid tutvuda uute inimestega. Võimalik, et just nüüd laheneb ka rahaprobleem.
SÕNN – Oled tundlik ja mõjutustele avatud ning sulle on tähtis endas selgusele jõuda.
KAKSIKUD – Täna võib su tervis alt vedada olukorras, kus sa seda kõige vähem ootaksid. Püüa leida endas söakust lahti öelda asjadest, mida sa ei vaja.
VÄHK – Oled iseendas nüüd nii kindel, et see võib sulle lausa saatuslikuks saada. Püüa enne tegutsemist asjad korralikult läbi mõelda.
LÕVI – Oled täna veidi hajevil ja tunnetad pidevalt, et sul on kiire. Püüad võimalikult palju ära teha, ent kipud jääma pealiskaudseks.
NEITSI – Tunned endas palju uut energiat. Kõik ettevõtmised, millega alustad, viid ka edukalt lõpule. Elu on lill.
KAALUD – Oled riskialdis ja võitlushimuline. Tänasel päeval on need omadused õigustatud ja toovad kaasa võiduvõimalusi.
SKORPION – Sinu suhtlemisoskused on täna suurepärased. Leiad kergesti teistega ühise keele ja oskad end seltskonda sisse süüa.
AMBUR – Võid saavutada suurt edu, kui täidad oma ülesandeid ja lubadusi kohusetundlikult. Ära unusta siiski ka puhkamist ja lõõgastumist.
KALJUKITS – Pead oluliseks teiste arvamust, üritades olla neile meelepärane. Ootad tunnustust, kuid jää siiski pigem iseendaks ja ole enesekindlam.
VEEVALAJA – Võimalikud kokkupõrked lähedaste sõpradega. Väldi jäika suhtumist ja ole oma vaadetes paindlikum.
KALAD – Täna peaksid erilist tähelepanu pöörama oma tervisele. Võta aega iseenda jaoks ja tegele hooletusse jäänud probleemidega.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 60 korda, sh täna 1)