LAULUPIDU: Armas hõbekõri ja kallis kuldkõrv, palun tantsule!

Nagu sa juba tead, on pärast laulupidu kõigil võimalik oma emotsioone kehaliselt väljendada. Kui esialgu oli tasuta jalakeerutus plakatil välja kuulutatud kell 22 pargi kõlakojas, sest läbi aegade on just kuursaal olnud tänamise koht, siis nüüd, tänu kodanike tagasisidele ja lauljate tungivale soovile ning tehnilis-logistilistele võimalustele, oleme teinud oma peokavas muudatuse.

Et ka kaugelt tulnud oma üleva energia taas sünergiaks muuta saaksid, kutsume teid kõiki 8. juunil vahetult pärast pidu kell 21 kesklinna. Seal ootab meid kohalik spetsiaalbänd Varbad Villi 50.

Selle peo muudab eriliseks ka asjaolu, et üpris viimasel minutil, kui selgus, et see armas tänuürituse projekt ei mahugi kõikvõimalike toetusmeetmete alla ja ähvardab ära jääda, ulatasid meile abikäe Tullio Liblik ja Saarte Investeering OÜ.

Seega, pidulised, teadke, et teie pingutusi ei hinda sugugi laulupeokomisjon üksi. Seda enam, et tantsupidu on otsustanud toetada ka kesklinna kohvikud: Pannkoogikohvik, Chameleon, Lavendel, Mosaiik, Vaekoda ja Pritsumaja. Siinkohal ei saa mainimata jätta, et ka Kuressaare kuursaal ja KU-KUU restoran on olnud toetavad ja vastutulelikud laulupeo korraldamisel. Laulupeo “asjapulkade” tagasihoidlik tänuüritus toimub traditsiooniliselt siiski just selles legendaarses paigas.

Sina aga saad väljendada oma tänu lauljatele, pillimeestele ja dirigentidele kõige paremini just nii, et tuled peole ning võtad pere ja sõbrad ühes.

Ära siis unusta, et pärast laulupidu kohtume kesklinnas ja teeme paar tantsutiiru ka, eks ole.

Maris Rebel,
MTÜ Saaremaailm projektijuht,
laulupeokomisjoni liige

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 73 korda, sh täna 1)