Horoskoop

JÄÄR – Ole täna tähelepanelik ja ära jäta midagi poolikuks või õhku rippuma. Pane oma prioriteedid kindlalt paika, tegeledes eeskätt esmatähtsaga.
SÕNN – Meeldivate sündmuste ja muljete päev. Soodne aeg reisimiseks, sotsiaalsete ja juriidiliste probleemide lahendamiseks.
KAKSIKUD – Kipud liiga kergekäeliselt lubadusi andma või endale ülejõukäivaid kohustusi võtma.
VÄHK – Liigud täna oma eesmärkide poole erilise sihikindlusega. Sobiv aeg äritehinguteks ja lepingute sõlmimiseks.
LÕVI – Täna tuleb sul arvatavasti kokku puutuda isikutega, kes ootavad sinult tuge ja mõistmist. Tuleta meelde oma raskeid aegu ja ole kaastundlik.
NEITSI – Tõenäoliselt tuleb sul täna oma rahalisi väljaminekuid piirata. Samas on soodne päev, tegelemaks kõige kunstivaldkonda kuuluvaga.
KAALUD – Tunned end täna veidi ebakindlana ja seetõttu ka ohustatuna. Püüad seda kompenseerida välise jäikuse ja rangusega, kuid ära muutu võltsiks.
SKORPION – Täna võid sa leiutada midagi uut ja originaalset. Sinu ideed on praktilised ja kergesti teostatavad. Kasuta tänast positiivset energiat!
AMBUR – Tunned, et miski sinus vajab parandamist. Püüa jälgida sind ümbritsevaid inimesi ja nende kaudu ka ennast paremini tundma õppida.
KALJUKITS – Tunned täna kerget stressi mõne sassis suhte pärast. Püüa asja mitte hullemaks mõelda, kui see tegelikult on.
VEEVALAJA – Kui oled juba mõnda aega kellegi vastu salajast sümpaatiat tundnud, siis nüüd on õige aeg ses suhtes midagi ette võtta.
KALAD – Tunned täna soovi teha midagi iseenda jaoks. Kulutad tavalisest rohkem raha meelelahutusele.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 70 korda, sh täna 1)