Horoskoop

JÄÄR – Tunned täna eriti tugevat vajadust hea ja maitsva toidu ning kõikvõimaliku luksuse järele. Sinu meelestatus on pisut liiga materialistlik.
SÕNN – Täna on soodne päev. Tõenäoliselt saad edukalt hakkama kõigega, mida ette võtad. Võib areneda lühiajaline suhe.
KAKSIKUD – Hea päev lõpetada pooleli jäänud töid. Sobib ka kodu koristamine ja ebavajaliku kraami minema viskamine.
VÄHK – Täna peaksid rangelt kinni pidama antud lubadustest, vastasel juhul võib lubatu unustamine sulle hiljem kätte maksta.
LÕVI – Kipud täna käituma nagu robot. Lased end teistel mõjutada ja unustad, mida sa ise tegelikult tahtsid. Püüa ikka oma peaga mõelda.
NEITSI – Kaldud täna oma hoolitsust teistele liigselt peale suruma. Püüa vahet teha, kus sind vajatakse ja kus mitte. Ebasoodne aeg reisimiseks.
KAALUD – Tunned kohustuste häirivat koormat. Kuna oled täpne ja kohusetundlik, püüad iga hinna eest kõigega hakkama saada.
SKORPION – Intellektuaalsete meeleoludega päev. Võid kokku puutuda religioosse maailmatunnetusega. Suureneb huvi salapära ja võõrkultuuride vastu.
AMBUR – Oled täna praktiliselt meelestatud. Samas kipud liiga kokkuhoidlikuks ja igavaks muutuma. Võta endale aega ka lõbutsemiseks.
KALJUKITS – Lased end täna teiste arvamusest liiga palju mõjutada. Kui sinu lähedusse satub mõni võimukas isik, kaldud end kohe alahindama.
VEEVALAJA –  Liigud kiiresti ja enesekindlalt oma eesmärkide poole. Võimalik on aga, et teed viimasel hetkel mõne rumala vea.
KALAD – Võimalik, et sulle püütakse kaela määrida kohustusi, mis tegelikult pole sinu mure. Ära lase end ära kasutada.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 57 korda, sh täna 1)