Kuhu minna

KOLMAPÄEV, 22. mai

KINO
Divas kl 17 ja kl 19.45 draama “Ludvig II”.

ÜRITUS
Pöide vallas kl 17 ajalooline jalgrattamatk. Marsruut: Tornimäe rahvamaja, Tornimäe vana kalmistu, Tornimäe kirik, Nenu, Reina, Sundimetsa, Kahutsi, Iruste, Pöide kalmistu, Pöide kirik, Pöide terviserada. Oodatakse ära Kõrkvere-poolsete külade jalgratturid, siis sõidetakse edasi Pöide poole ja oodatakse liitujaid kõikidest küladest. Kuulatakse ajaloolisi kirjeldusi ja lõpetatakse väikese einega Pöide terviserajal ning siis kodu poole tagasi. Kontakt: Krista Riik, tel 53 453 772, www.poidevald.ee.

SPORT
Roomassaare jahisadamas kl 17.55–21.10 SMS – Ensert kolmapäevane seeriavõistlus purjetamises. Võistlusi korraldab Saaremaa merispordi selts.

NELJAPÄEV, 23. mai

KINO
Divas kl 17 ja kl 19.45 “Ludvig II”. Alla 12-a mittesoovitatav. Pilet 4 €.

TANTS
Kodulinna lokaalis disko. Sissepääs tasuta.

SPORT
Ajamaja II korrusel Saaremaa JK aameraaS kontoris kl 19 Saare maakonna jalgpallimeistrivõistluste koosolek.
Pöidel kl 16–18.30 orienteerumisneljapäevak. Neljapäevaku viib läbi Jüri Linde. Stardipaika juhatav tähistus saab alguse Pöide kiriku juurest. Võistlust korraldab Saaremaa orienteerumisklubi.

TEATRI EELTEADE

Esmaspäeval, 3. juunil Kuressaare kultuurikeskuses kl 19 Ugala teatri etendus “Meeste kodu”. Autorid Gómez ja Galán. Romantiline komöödia kahes vaatuses. Lavastaja/kunstnik Andres Noormets (Endla teater), valguskunstnik Margus Vaigur (Endla teater). Mängivad: Ago Anderson (Endla), Riho Kütsar (Vanemuine), Mait Malmsten (Eesti Draamateater), Indrek Sammul.

“Meeste kodu” – viis peategelast: neli meest ja üks… Kodu. Kodu, mille mees koos naisega ehitas ja mis tuleb pärast lahkuminekut maha müüa. Kas teda vaevab masendus? Üksindus? Jah, aga sellest mehed ju ei räägi. Aga millest mehed siis tegelikult räägivad? Nii omavahel? Kui nad on juhtumisi jõudnud neljakümnendate “raskesse ikka”. Ja siis veel see kodu. Väärtuslik ja hinnaline. Kaua tehtud kaunikene… Kodu – see on kindlus, turvatunne ja… armastus. Jah, kõige rohkem ikka armastus. Naljakas, et nii lihtne see ongi. Tõesti naljakas.

Pilet 14 €, sooduspilet 10 € (õpilane, üliõpilane, pensionär). Piletid müügil Kuressaare kultuurikeskuses ja Piletilevi müügikohtades.

TULEKUL

Karjääriteemaline grupinõustamine kohvikus Ö-Gourmet neile, kes soovivad suurendada tööga rahulolu ja motivatsiooni. Grupinõustamine toimub neljapäeval, 23. mail kell 18–20, läbiviijad karjäärinõustaja Marju Põld ja infospetsialist Maris Paomees. Eelregistreerimine tel 53 012 776. Tasuta!

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 130 korda, sh täna 1)