Horoskoop

JÄÄR – Oled täna hea psühholoog. Võimalik, et suudad eneselegi ootamatult lahendada mõne keerulise probleemi ja tungida kerge vaevaga asja tuumani.
SÕNN – Oled hellaloomuline ning sul on kerge armastust välja näidata. Püüa vältida sentimentaalseks muutumist. Soodne aeg tegeleda heategevusega.
KAKSIKUD  – Võimalik, et eneserealiseerimine nõuab sinult täna hiiglaslikke jõupingutusi ja tunned end seetõttu rusutuna.
VÄHK – Oled täna kergesti mõjutatav. Sul võib esineda raskusi konkreetsete otsuste langetamisel, parem lükka see hoopis edasi.
LÕVI – Saad täna uusi võimalusi oma tegevusvälja laiendada ja ennast arendada. Püüa olla avatud ja entusiastlik.
NEITSI – Võimalik, et sinu tutvusringkonda ilmub täna isik, kes oskab hinnata su intellektuaalseid väärtusi. Ebasoodne päev rahaasjade ajamiseks.
KAALUD – Igatsed täna tavalisest rohkem ekstreemsust ning püüad ka oma toidus leida uusi ja erilisi maitseid. Sind inspireerib eelkõige see, mis on ilus.
SKORPION – Ebasoodne aeg lepingute sõlmimiseks ja suhtlemiseks. Pealegi kipud täna kõikjale hilinema. Loobu ka ebapraktilistest ostudest.
AMBUR – Vajad tavalisest rohkem teiste inimeste heakskiitu ja julgustust. Oled vastuvõtlik kõikvõimalikele välistele teguritele.
KALJUKITS – Kui oled viimasel ajal tundnud tugevat masendust ja väsimust, tunned nüüdsest tõenäoliselt kergendust.
VEEVALAJA  – Sobiv päev kogunenud pingete ja arusaamatuste lahendamiseks. Võimalik, et sinu poole pöördutakse väga isiklike teemadega.
KALAD – Meeldiv ja harmooniline päev. Otsid ilu ja armastust. Avalduvad sinu loomingulised võimed.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 75 korda, sh täna 1)