Horoskoop

JÄÄR – Tänane päev on eriti sobilik romantikaks. Leiad uusi ja huvitavaid tuttavaid, nii mõnestki tutvusest võib alguse saada pikaajalisem sõprusssuhe.
SÕNN – Jagad kõigile oma armastust, poolehoidu ja hoolitsust. Kuid sul on raske siduda end kindla partneriga.
KAKSIKUD – Tänane päev toob sulle tõenäoliselt tavalisest rohkem suhtlemisvõimalusi. Võid tutvuda inimestega, kelle kaudu pääsed ligi huvitavale infole.
VÄHK – Oled täna ülitundlik vähimagi kriitika suhtes, ent ära võta seda liiga tõsiselt. Vahel öeldakse nii mõndagi lihtsalt õelusest.
LÕVI – Sinu kujutlusvõime saab tiivad ja emotsioonid on laes. Oht võtta südamesse asju, mis sind isiklikult ei puudutagi. Võta ette midagi meelepärast.
NEITSI – Võid tunda end täna tasakaalutuna ja ärritud pisiasjade peale, see kõik tuleneb sisemisest ebakindlusest.
KAALUD – Võimalik, et pead täna kasutama veidi kavalust. Ära ütle kõike, mis mõtteis liigub, kohe välja. Kindlusta endale ka taganemisvõimalus.
SKORPION – Oled täna tavalisest kinnisem. Võid tunda piinlikkust asjade pärast, mis sind tegelikult ei puudutagi. Võta vabamalt.
AMBUR – Oled täna ootamatult avatud ja su enesekriitika on peaaegu olematu. Hea päev oma tunnete avaldamiseks kaaslastele.
KALJUKITS – Tänasel päeval võid kõigiga tülli pöörata. Mõtle enne, kui ütled. Oled tavalisest ägedam ja egoistlikum.
VEEVALAJA – Täna võivad tunda anda tervisehäired, mis on tingitud üleväsimusest ja pingutustest. Pööra suuremat tähelepanu kodustele asjadele.
KALAD – Täna kipud olema veidi närviline ja kiirustav. Tahad kohe tulemusi näha. Hea aeg tegeleda infotöötlusega.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 74 korda, sh täna 1)