Horoskoop

JÄÄR – Varjad täna hoolikalt oma saladusi ja vaateid. Sa ei taha oma mõtteid avaldada mitte kellelelgi, ehkki nii mõnigi püüab sulle hinge pugeda.
SÕNN – Võid avastada, et keegi töötab sulle salaja vastu. Püüa säilitada eneseväärikus ja ausus ka siis, kui see tõesti raske tundub.
KAKSIKUD – Puutud kokku võõraste kultuuridega. Võimalikud suhted välismaalastega või pikem reis.
VÄHK – Tunnetad, et vajad enda ümber rohkem hingamisruumi ja privaatsust. Sind ajavad tavalisest rohkem närvi ka pisiasjad.
LÕVI – Sa sarnaned vulkaanile, mis kord aktiviseerub ja siis jälle rahuneb. Selline olukord paneb sind ennastki imestama. Ebasoodne aeg tähtsaid otsuseid langetada.
NEITSI – Suudad nüüd ületada piire, mis sind tavaliselt kammitsevad. Tänu oma vabale käitumisele leiad uusi huvitavaid tuttavaid.
KAALUD – Tunned soovi teistest erineda ja oled valmis isegi äärmustesse kalduma. Hea päev uurimistööks.
SKORPION – Sul on raske tunnistada, kui sa millestki aru ei saa, ja selle tagajärjel võivad tekkida vastuolud. Vahel on kasulik ka oma nõrkust välja näidata.
AMBUR – Saavutad efektiivseid tulemusi eelkõige siis, kui teed teistega koostööd. Väldi eneseupitamist ja arvesta ka teistega.
KALJUKITS – Kui sinu eesmärgid on siirad, võid loota edule. Kui aga püüad petta, tuleb sul peagi seda kahetseda.
VEEVALAJA – Vaimset rahulolu aitab sul saavutada joogaga tegelemine ja tagasihoidlikum söömine. Tunned end ja oma keha hästi.
KALAD – Väldi stressi tekitavaid olukordi. Hea aeg dieediga alustamiseks ja elukommete parandamiseks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 56 korda, sh täna 1)