Horoskoop

JÄÄR – Kui tunned kellegi vastu positiivseid tundeid, siis ära häbene seda välja näidata. Püüa olla avatud.
SÕNN – Tunnetad jõuvarude taastumist. Võid saada majanduslikku kasu või paraneb olukord töö juures. Kuid hoidu kõrkusest.
KAKSIKUD – Oled täna mõtlikus ja nostalgilises meeleolus. Peaksid võtma aega puhkamiseks ja veetma aega koos lähedastega.
VÄHK – Kavandad pidu ja külaliste kutsumist. Oled lõbusas meeleolus ja tahad koos sõpradega midagi põnevat korda saata.
LÕVI – Võid tunda täna tugevat soovi eirata piiranguid ja olla igas mõttes iseseisev ja vaba. See võib tekitada probleeme ülemustega.
NEITSI – Täna ole ettevaatlik elektriseadmetega. Kõikvõimalik tehnika võib sind täna alt vedada. Hea aeg loomingulisteks ettevõtmisteks.
KAALUD – Oled täna veidi pinges. Tunned tuleviku ees rahutust ja ebakindlust. Hea päev filosoofilistel teemadel mõtisklemiseks ja mediteerimiseks.
SKORPION – Võid kokku puutuda kompleksivabade ja siiraste inimestega. Püüa neist eeskuju võtta ja hakka end rohkem väärtustama. Hea aeg seltskonnaeluks.
AMBUR – Lööd täna oma sarkasmi ja terava huumorimeelega nii mõnegi irooniliselt meelestatud inimese lausa pahviks. Paned end edukalt maksma.
KALJUKITS – Päev pakub sulle häid võimalusi eneseteostuseks. Kui oled loominguinimene, peaksid püüdma mõnd ideed ka praktiliselt rakendada.
VEEVALAJA – Tunnetad, et erined sind ümbritsevatest inimestest ja sulle ei sobi tavaelu normid. Kaldud tegutsema spontaanselt.
KALAD – Tänane päev sobib lühireisideks ja aktiivseks suhtlemiseks. Võid teada saada asju, mis aitavad sind elus edasi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 74 korda, sh täna 1)