Horoskoop

JÄÄR – Võid tunda täna tugevat soovi ühiskonnast eralduda ja sukelduda iseenda sisekosmosesse.
SÕNN – Võimalik, et mõni su austaja annab sulle märku oma tunnetest. Võid saada ootamatuid kingitusi või peokutse.
KAKSIKUD – Täna on põhirõhk partnerlussuhetel. Saad inimestega hästi läbi. Kohtud isikutega, kes sind inspireerivad.
VÄHK – Tajud enda ümber ilu, graatsiat ja harmooniat. Hea aeg külastada ilusalongi ja teha sõpradele või perele kingitusi. Võid ka armuda.
LÕVI – Oled täna tundlikum kui tavaliselt. Teiste inimeste arvamus läheb sulle liiga palju korda. Püüa leida eneses tasakaal ja ole enesekindlam.
NEITSI – Võimalik, et su lähedane sõber või pereliige hakkab sinult rohkem tähelepanu ootama. Püüa leida kuldne kesktee, et mõlemal oleks meeldiv.
KAALUD – Oled täna tavalisest innukam raha kulutama ka ebavajalike asjade peale. Kipud enne tegutsema ja alles siis mõtlema.
SKORPION – Oled täna ettevõtlik, aktiivne ja läbilöögivõimeline. Ilmutad iseseisvust ja otsustusvõimet. Hoidu siiski agressiivsusest.
AMBUR – Kipud täna liiga paljudega flirtima, mis võib kedagi tõsiselt pahandada. Sinust võidakse valesti aru saada.
KALJUKITS – Oled täna üliaktiivne ja liigud sirgjooneliselt oma eesmärkide poole. Naudid ekstreemsusi ja enese proovilepanekut ning saavutad ka edu.
VEEVALAJA – Liigses avameelsushoos võid välja lobiseda ideid, mida keegi teine hakkab hiljem enda omaks nimetama. Hea aeg keelte õppimiseks ja muuks eneseharimiseks.
KALAD – Pürgid vabaduse, altruismi ja originaalsuse poole. Sind saadab kaaslase toetav suhtumine, mis aitab sul oma kavatsusi täide viia.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 94 korda, sh täna 1)