Magusasõbrad vallutasid Kalevi uue kommipoe (FOTOD) (1)

Magusasõbrad vallutasid Kalevi uue kommipoe

PALJU PÕNEVAT: Esimeste külaliste seas kommipoe valikuga tutvumas käinud Maris Uussaarel ja tema väikesel õepojal Rasmus Kaubil uudistamist jagus. Foto: Sander Ilvest

Kuressaare kesklinna kolinud Kalevi šokolaadipoe avamine meelitas eile kohale nii pisikesi kui ka suuri magusasõpru.

“See uus asukoht on kindlasti parem, kuna asub linna südames,” ütles Kalevi juht Kaido Kaare. “Siin on meie pood rahvale lähemal ja kindlasti satub siia ka rohkem väliskülalisi.”

Kaare hinnangul on ka kaupluse paeseintega müügisaal pisut hubasem ja kodusem, kui oli endises hoones.

Kui 11 aastat tagasi Tallinna tänaval oma poe avanud Kalev pidas samas ka kohvikut, siis nüüd ettevõte selle valdkonna tegijaile enam konkurentsi ei paku, kinnitas Kaare. “Teil on siin nii palju häid kohvikuid,” tähendas ta, lisades, et kohvi saab kommipoes aga ikka juua.

Uue poe suurus on ligi 90 ruutmeetrit.

AS-i Kalev kommunikatsioonijuhi Ruth Rohu sõnul oli endises kohas pinda pea poole rohkem, ent peamiselt abiruumide näol ning tegelikult kogu seda pinda ei vajatud.

“Meil on hea meel selle üle, et uues kohas on maiustuste väljapanekuks rohkem ruumi, kui oli varem,” lausus Roht.

Kalevi sortimendis on üle 250 nimetuse. “Enamik nendest peaks olema siin esindatud,” ütles Kaido Kaare.

Lisaks pakub Kalev oma poes valikut käsitöökomme kinkekarpides, mida mujalt osta ei saa, ning käsitööna valminud martsipanikujukesi. Kaalukaubana müüakse nn lahtiseid komme. Uude kohta kolinud pood on avatud seitse päeva nädalas. Uued ruumid Lossi tänaval remontis firma Promobygg. “Oleme nende tööga väga rahul,” kinnitas Ruth Roht.

Lisaks Kuressaarele on Kalevil kaks kommipoodi Tallinnas, esinduspood Tartus ja tehasepood Jüris. Praegu tegutsevatest Kalevi poodidest on Kuressaare pood kõige pikaealisem.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 975 korda, sh täna 1)