Horoskoop

JÄÄR – Tajud täna teravalt oma puudusi, mis võib su tuju üsna korralikult ära rikkuda, kuid väldi siiski liiga ranget suhtumist.
SÕNN – Kipud täna veidi taktitundetu olema. Sinu märkused võivad olla nii teravad, et inimesed parema meelega väldivad sind.
KAKSIKUD – Sul on täna suurenenud õiglustunne ja võitlusvaim. Sa ei suuda jääda ükskõikseks, kui näed, et keegi kusagil midagi valesti teeb, ja sekkud.
VÄHK – Hea päev oma teadmiste ja kogemuste jagamiseks. Suudad end arusaadavalt ja ilmekalt väljendada.
LÕVI – Näed maailma läbi roosade prillide. Kipud kaaslasi liigselt usaldama, mistõttu võid hiljem pettumuse osaliseks saada.
NEITSI – Kaldud tööga liialdama ja võid seetõttu stressama hakata. Võta aega lõõgastumiseks ja ära muretse liiga paljude asjade pärast.
KAALUD – Alles nüüd saad sa ka ise aru, kui suured ambitsioonid sul tegelikult on. Sul on raske varjata oma emotsioone.
SKORPION – Tänasesse päeva toob värskendust mõni originaalsete ideedega sõber. Ole valmis ette võtma midagi ootamatut või huvitavat.
AMBUR – Täna mõjud sa innuka ja entusiastlikuna. Sinu energeetiline suutlikkus on üle keskmise. Hea päev aktiivseks füüsiliseks tegevuseks.
KALJUKITS – Püüad täna võita kaaslaste tähelepanu ja näida kuidagi eriline. Oma ettearvamatu käitumisega võid aga tõelise segaduse põhjustada.
VEEVALAJA – Võid täna kokku puutuda inimesega, kes on juba mõnda aega sulle vastu töötanud. Kipud liiga kergesti ärrituma.
KALAD – Kui oled endale midagi pähe võtnud, siis ei lõpeta sa enne, kui eesmärk on saavutatud.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 56 korda, sh täna 1)