Horoskoop

JÄÄR – Sündmused võivad võtta ootamatu pöörde ja kontrolli alt väljuda. Kaldud unistama, äriasjades pole sa kuigi edukas.
SÕNN – Sinu käitumine ja meeleolud on täna ettearvamatud. Oled ka iseendale mõistatuseks.
KAKSIKUD – Kohtud täna võimukate ja ambitsioonikate inimestega. Kuid ära lase neil endale pähe istuda, pea meeles ka oma õigusi ja vajadusi.
VÄHK – Pööra täna suuremat tähelepanu oma lähedastele. Nad võivad just nüüd vajada sinu toetust ja mõistmist.
LÕVI – Hea päev romantikaks. Võimalik, et tavalisest sõprussuhtest areneb midagi enamat. Oled peenetundeline ja veetlev.
NEITSI – Oled täna eriti teadmistejanuline ja uudishimulik. Püüa oma aktiivsele mõistusele rakendust leida ja väldi asjatut energia raiskamist.
KAALUD – Sinu jaoks on tähtis oma intellektuaalsuse arendamine. Soodne aeg käia erinevatel kursustel, õppida keeli ja reisida.
SKORPION – Täna kerkivad esile seksuaalsus ja romantika. Võid kellessegi armuda või siis armutakse sinusse. Hea aeg loominguliseks eneseteostuseks.
AMBUR – Nüüd on õige päev võtta käsile asjad, millega tegelemist oled püüdnud kogu aeg edasi lükata. Pööra tähelepanu oma sisemisele minale.
KALJUKITS – Võimalik, et sind tabab täna ootamatu sõnaline rünnak. Ole valmis end maksma panema. Edu saadab sind materiaalsetes asjades.
VEEVALAJA – Sinu lootused võivad täna ootamatult täituda, mis annab sulle uue impulsi tegutsemiseks ja aktiivseks suhtlemiseks.
KALAD – Ole valmis aitama neid inimesi, kes seda vajavad. Kui lahendad teiste probleeme, võivad laheneda ka sinu enda omad.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 85 korda, sh täna 1)