Horoskoop

JÄÄR – Sul võib tulla probleeme seadustega juhul, kui tegutsed omapäi, oma õiguses veendunult ja teistelt nõu küsimata.
SÕNN – Võimalik, et sul tekib täna arusaamatusi mõne hiljutise tuttavaga. Kõikvõimalike kokkulepete ja kompromisside tegemine on raskendatud.
KAKSIKUD – Vaata ette, et sa täna midagi liigset välja ei lobise. Iga asja, mis pähe tuleb, ei tasu kohe välja paristada. Hinda enne olukorda.
VÄHK – Sinu teadmised võidakse nüüd tõeliselt proovile panna. Kui keegi sind provotseerib, siis ära mine kohe põlema.
LÕVI – Võimalikud võimuprobleemid. Sul on raske leppida sellega, et keegi kontrollib olukorda rohkem  kui sina.
NEITSI – Sul võib tulla täna kokkupuuteid mingi kollektiiviga. Pead selgeks tegema selle grupi kavatsused ja see võib sulle kasu tuua.
KAALUD – Võimalik, et sind tabab täna partneri armukadedushoog. Liiga lodev ja muretu käitumine võib teie suhte rikkuda.
SKORPION – Oled täna vastuvõtlikum kui tavaliselt. Kuid ära lase end mõjutada isikutel, kes pole piisavalt pädevad. Usalda oma intuitsiooni.
AMBUR – Suudad end nüüd teostada ja liikuda ka vaatamata mõningatele takistustele või raskustele oma eesmärgi poole. Oled kangekaelsem kui tavaliselt.
KALJUKITS – Oled täna tavalisest emotsionaalsem, kuid pea meeles, et tähtsaid otsuseid pole mõtet langetada, lähtudes tunnetest.
VEEVALAJA – Täna võid tülli minna inimestega, keda sa tegelikult eriti hästi ei tunnegi. Püüa jääda vaataja rolli.
KALAD – Püüa jõuda arusaamisele, mida sa tegelikult tahad. Väldi asjatut rabelemist selle nimel, et näidata ennast teistele hea ja konkurentsivõimelisena.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 76 korda, sh täna 1)