Tiina Luks: Kärla on elamiseks hea paik (4)

Tiina Luks Kärla on elamiseks hea paik

EUROOPA KESKPAIK: Kärla vallavanem Tiina Luks Mõnnuste külas Euroopa keskpaiga tähise juures. Tõsi, selle aastaid tagasi paigaldatud tähise olemasolu igapäevaelus meelde ei tulegi. Foto: Sander Ilvest

Kuu aega ametis olnud Kärla vallavanem Tiina Luks on pidanud ennast kurssi viima valla ees seisvate ehitusprojektidega ja plaanib ka sügisel toimuvatel valimistel Kärla volikokku kandideerida.

Kas olete vallavanema ametis juba kohanenud?

See kuu on nii kiiresti läinud, et ei usukski, et olen selles ametis juba tõesti kuu aega olnud. Nii palju asju on vallas alustatud või pooleli, et kõigepealt on tulnud ja tuleb ennast nendega kurssi viia. See nõuabki kõige rohkem aega. Omavalitsuse toimimise põhimõtted on mul juba varasemast ajast laias laastus selged, sest olen ju omavalitsussüsteemis ka enne töötanud, Kuressaare linnavalitsuses kultuuri- ja noorsootöö nõunikuna. Mastaabid on küll natuke teised, aga mul on vähemalt ettekujutus, mida tähendab omavalitsuse toimimine.

Kas Kärla ja Sõmera vahelise kergliiklustee ehitaja on nüüd otsustatud?

Ei ole. Meil on reedel volikogu, tahame ka seal hanke tulemust tutvustada. Et kõik otsad enne kokku sõlmida, kui ehitaja valju häälega välja öelda.

Edasi loe tänasest Saarte Häälest.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 801 korda, sh täna 1)