Horoskoop

JÄÄR – Täna hakkavad sulle huvi pakkuma kõikvõimalikud ekstreemsed ettevõtmised. Samas on oht muutuda hulljulgeks. Ära võta liiga suuri riske.
SÕNN – Võimalik, et sind hakkab täna kummitama mõni minevikus tehtud apsakas. Parim, mida hetkel teha saad, on püüda edaspidi targem olla.
KAKSIKUD – Võimalik ebakindlus seoses tööga. Tunned, et tahaksid palgakõrgendust, kuid sa ei söanda seda küsida.
VÄHK – Hakkad täna otsima romantilisi suhteid. Naudid kerget flirti, kuid võiksid arvestada, et teise inimese jaoks võib see midagi rohkemat tähendada.
LÕVI – Rahulik päev, mis möödub eriliste vahejuhtumiteta. Hea aeg käia tervisekontrollis ja korrastada oma majapidamist.
NEITSI – Kipud nüüd teisi inimesi muudkui juhendama ja õpetama. Teed seda ka siis, kui keegi sult nõu ei küsi.
KAALUD – Täna on sul raske asju objektiivselt hinnata, seetõttu pole just kõige parem aeg suhete klaarimiseks. Tegele millegagi, mis sulle  meeldib.
SKORPION – Püüad etendada juhtivat rolli ja naudid konkurentsi. Oled valmis kõikvõimalikeks väljakutseteks, et end proovile panna.
AMBUR – Tavalisest töötegemisest ja praktiliste asjadega tegelemisest ei taha sul midagi välja tulla. Sind huvitab kõik vaimne.
KALJUKITS – Sinu tunded on mõistlikud ja kained. Suudad end kontrollida ja vaos hoida. Muutud enese vastu ehk liigagi rangeks.
VEEVALAJA – Oled täna valmis mugavuste ja peene toidu nimel raha välja käima tavalisest rohkem.
KALAD – Võid ootamatult sattuda salajasse armuafääri, mis lisab sinu ellu põnevust, kuid samas seab see sulle teatud piiranguid.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 72 korda, sh täna 1)