Horoskoop

JÄÄR – Kipud täna unistama. Püüa vältida tähtsate otsuste tegemist ja ole ettevaatlik oma isikliku varaga.
SÕNN – Võimalik, et pead täna veidi kavalust ilmutama. Ära ütle kohe kõike välja, mis mõtteis liigub.
KAKSIKUD – Täna koondub su tähelepanu peamiselt partnerlussuhetele. Kõikvõimalik koostöö peaks sujuma ladusalt ja suuremate takistusteta.
VÄHK – Hetkeseis võimaldab sul suuremate pingutusteta oma eesmärgid saavutada. Mõjud autoriteetse ja usaldusväärsena.
LÕVI – Võimalik, et kohtud isikutega, kes tekitavad tühjast asjast suure tüli. Jää võimalikult rahulikuks ja pane end maksma. Õigus on sinul.
NEITSI – Täna käitud praktiliselt ja arukalt. Sinu tehtud järeldused on igati loogilised. Samas jääd emotsioonide ilmutamisel rohkem kui reserveerituks.
KAALUD – Mõjud täna kangekaelse ja kamandavana. Lähed närvi, kui teised sulle alluda ei taha. Säästa nii ennast kui ka teisi ja ole parem omaette.
SKORPION – Mõjud pigem külma ja asjalikuna, ent sisimas ootad sooja ja südamlikku suhtumist. Ole avatum, siis julgevad ka teised sulle läheneda.
AMBUR – Püüad iga hinna eest mõista oma kaaslast ja tungida tema hingesoppidesse. Oled hoolitsev ja tähelepanelik. Hea aeg romantikaks.
KALJUKITS – Täna on igati meeldiv päev. Sinu ettevõtmised võivad sujuda isegi paremini, kui oled plaaninud. Aktiviseeruvad romantilised meeleolud.
VEEVALAJA – Tänane päev võib muuta sind ebastabiilseks. Kaldud äärmuslikesse meeleoludesse ja oled kergesti haavatav.
KALAD – Kipud eneselegi ootamatult käituma üsnagi läbimõtlematult. Saad oma veast aga peagi aru ja jõuad selle parandada.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 77 korda, sh täna 1)