Horoskoop

JÄÄR – Sind valdab täna äravõitmatu tung pidutseda. Oled tavalisest ülemeelikum ja jutukam.
SÕNN – Võid täna tahtmatult anda põhjust kuulujuttudeks ja sind võidakse täiesti valesti mõista. Püüa väljenduda võimalikult konkreetselt.
KAKSIKUD – Nüüd võidakse sind tõsiselt proovile panna. Ole valmis ootamatusteks ja ka eneseületuseks.
VÄHK – Sinu mõtted liiguvad täna eriti kõrgetes sfäärides. Tunned igatsust millegi seletamatu ja täiusliku järele. Hea aeg uurida filosoofiat ja elu saladusi.
LÕVI – Tunned soovi teha sisseoste ning võid eneselegi ootamatult osta midagi ebapraktilist, ent kaunist. Näiteks mõne kunstieseme või nipsasjakese.
NEITSI – Võimalik, et sõber teeb sulle täna ootamatu üllatuse või kutsutakse sind mõnele huvitavale üritusele. Pane peokleit valmis!
KAALUD – Võimalik, et tunned tavalisest suuremat vajadust materiaalse heaolu järele, kuid sinu enese arendamise huvides peaksid püüdma olla askeetlikum.
SKORPION – Püüa loobuda kergemeelsest käitumisest, sest peagi tuleb sul selle eest lõivu tasuda. Võivad tekkida probleemid tervisega.
AMBUR – Oled täna julge ja enesekindel. Üritad igas olukorras läbi lüüa ja häid tulemusi saavutada. Samas võib liigne ambitsioonikus sind isekaks muuta.
KALJUKITS – Täna oleks sul targem pigem tahaplaanile jääda. Jälgi hoolega, kellele ja mida sa räägid.
VEEVALAJA – Tunned, et koduseinad ja perekonna tugi aitavad sul vältida psühholoogilisi kriise. Hea päev väljapuhkamiseks.
KALAD – Võimalik, et muutud täna kidakeelseks ja pelgad kriitikat. Sinu ujedus ja ebakindlus hoiavad sind tagasi eksperimenteerimast.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 70 korda, sh täna 1)