Horoskoop

JÄÄR – Seksuaalsete mõjudega päev. Kui sa ise ei ole selles osas aktiivne, siis puutud tõenäoliselt kokku isikutega, kes sinu tähelepanu püüavad.
SÕNN – Püüa tänaseid originaalseid ideid loominguliselt kasutada. Ära lase kompleksidel enese üle võimust võtta, usalda ennast!
KAKSIKUD – Täna võib sulle ootamatult sülle sadada mõni lisateenimise võimalus või lihtsalt suurem summa raha.
VÄHK – Lähedastele suhetele sinu elus on omane intensiivsus. Sa pole huvitatud pealiskaudsetest suhetest. Hea päev romantilisteks ettevõtmisteks.
LÕVI – Oled täna praktiline ja eelistad tegutseda kodus. Võimalik, et hakkad märkama tegemata töid, mis ripakile jäänud.
NEITSI – Kipud täna olema põikpäine ja jonnakas. Tunnetad oma üleolekut teiste suhtes ja näitad seda ka meelsasti välja. Püüa vältida ebaviisakust.
KAALUD – Keegi võib sinu vastu olla nüüd nõudlikum kui tavaliselt. Ära lase tujul langeda – kõigile ei saagi meeldida.
SKORPION – Optimistlike mõjudega päev. Säilitad igas olukorras külmaverelisuse ja alustad nurjunud ettevõtmisi otsast peale. Püüa innustada ka teisi.
AMBUR – Kipud end liiga palju teistega võrdlema, mis võib sinu enesekindlusele halvasti mõjuda. Ootad ka kaaslaste arvamusi ja ettepanekuid.
KALJUKITS – Püüad põgeneda oma murede eest. Võid minna nii kaugele, et hakkad probleeme eitama.
VEEVALAJA – Võimalik, et keegi küsib sinult nõu mõne olulise otsuse langetamiseks. Väldi üheseid vastuseid ja lase siiski inimesel endal otsustada.
KALAD – Tänane päev annab sulle enesekindluse ja vaimse tasakaalu. Suudad paremini keskenduda kui tavaliselt.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 64 korda, sh täna 1)