Horoskoop

JÄÄR – Oled nii enese kui ka teiste suhtes täna liiga kriitiline ja sind häirivad ka pisiasjad. Väldi vaimset pinget ja püüa leida tasakaal.
SÕNN – Tänane päev võib tuua su ellu inimesi, kes äratavad sinus tõsist uudishimu. Hea aeg uute projektide käimalükkamiseks.
KAKSIKUD – Püüad täna oma kaaslaste üle domineerida ja olla iga hinna eest olukorra peremees.
VÄHK – Äritegevuses on sul õnnelik päev. Samas ei ole täna otstarbekas alustada uute ettevõtmistega, asuda uuele töökohale jne. Oled heas tujus.
LÕVI – Täna on hea päev perekondlikeks ettevõtmisteks. Huvitud eksootilistest roogadest ja mõnusast äraolemisest. Tööasjad jäävad tahaplaanile.
NEITSI – Tänane päev toob su ellu tõenäoliselt inimesi, kes püüavad sulle üliaktiivselt oma tahtmist peale suruda. Ära lase igaühel end mõjutada!
KAALUD – Kipud täna liiga palju lobisema. Püüa leida seltskond, kus saad end rahulikult välja elada.
SKORPION – Sind koheldaks palju paremini, kui julgeksid välja näidata oma haavatavust. Paraku on sul ka kalduvus sääsest elevant teha.
AMBUR – Tunned soovi oma hinge avada, kuid võimalik, et selleks puuduvad vastavad tingimused. Väldi liigset energiakulu.
KALJUKITS – Tänased planeediseisud soosivad koostööd. Jaga julgelt oma ideid, kaaslaste abiga saad neid paremini ellu viia.
VEEVALAJA – Kipud täna käituma egoistlikult ja impulsiivselt, mistõttu võid inimestega tülli pöörata. Muutud ka kergesti armukadedaks.
KALAD – Oled täna kergesti ärrituv. Rahvarohketest kohtadest ja pingelistest suhetest on sul täna parem kõrvale hoida. Skandaalid on kerged puhkema.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 87 korda, sh täna 1)