Horoskoop

JÄÄR – Tunned täna soovi kulutada oma raha millegi ilusa peale. Püüa leida mõni praktiline võimalus, et tehtud väljaminek tooks pikaajalisemat kasu.
SÕNN – Oled täna tavalisest heatahtlikum ja leebem. Võid andestada ka neile, kellega sul just kõige parem läbisaamine pole olnud.
KAKSIKUD – Täna aktiviseeruvad sinu jaoks eelkõige füüsilise tõmbega seotud suhted. Tunned vajadust sinus pulbitsevat kirge kellegagi jagada.
VÄHK – Täna on igati meeldiv päev. Oled romantilisem ja tähelepanelikum kui tavaliselt. Suhted kallimaga paranevad.
LÕVI – Püüa täna olla tähelepanelikum kui tavaliselt, kuna sul on kalduvus hilineda ja unustada. Võid ka kaotada mõne oma asja.
NEITSI – Võimalik, et kohtud täna inimesega, kes oskab hinnata sinu intellektuaalsust. Rahaasjade ajamiseks tänane päev ei sobi.
KAALUD – Oled täna valmis loominguliselt eksperimenteerima ja oma elus väiksemaid muudatusi tegema. Hea päev reisimiseks.
SKORPION – Tunned täna rahulolematust ja soovi oma elu paremaks muuta. Võid üritada lõhkuda sidemeid ja suhteid, mida sa ei vaja.
AMBUR – Tervis on sul täna üsna korras ja seetõttu on ka meeleolu normaalne. Oled valmis katsumusteks ja võimalik, et saad huvitavaid kogemusi.
KALJUKITS – Sind huvitavad täna eelkõige sügavad ja tõsised teemad. Oled analüüsiv ja mõtlik. Võimalik, et saad mõnele oma küsimusele vastuse.
VEEVALAJA – Täna on sinu jaoks igati soodne päev. Võid leida endale loomingulise väljundi, mis osutub ka materiaalselt kasulikuks.
KALAD – Oled täna seltskondlik ja suurepärane suhtleja. Võimalik, et sinu enesehinnang tõuseb tänu mõne kaaslase komplimendile.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 63 korda, sh täna 1)