SÜG kogub laulu ja tantsuga heategevusraha (1)

Kuidas õpetajad laulavad või kui osavad on nad jalga keerutama, saavad huvilised näha Saaremaa ühisgümnaasiumi heategevusõhtul “Tantsud ja laulud õpetajatega 2013”, mille tulu on mõeldud rahalistes raskustes õpilaste abistamiseks.

Esmaspäeva pärastlõunal kell 16 SÜG-i aulas algaval kontserdil astuvad publiku ette näiteks õpetajad Indrek Peil, Margit Mägi, Raili Tamm, Kersti Truverk, Elis Nõu, Diana Õun, Marju Roberts.

Pedagoogid on esinemiseks ette valmistanud kooli andekad tantsijad ja lauljad Kristina Kretova, Jarvo Kärg, Helerin Rauna, Sander Õun, Kristiin Koppel, Merlin Laula ja Oskar Vevers.

Lisaks peavad võistlejad toime tulema mitmesuguste ootamatute ülesannetega. Välja kuulutatakse nii žürii kui ka publiku lemmikud.
Lustlikku õhtut juhivad tänavuse maakondliku etlemiskonkursi laureaat Lauri Lember ja Saaremaa miniteatripäevade näitlejapreemia laureaat Pärlin Luhila.

Õhtu rahaline tulu läheb fondi, mis luuakse rahaliste raskustega õpilaste abistamiseks, neile näiteks õpikute ostmiseks või klassireisil osalemiseks.

Ettevõtmise ühe korraldaja, SÜG-i 12.a klassi õpilase Sandra Kahu sõnul sündis uue ürituse idee juba kooliaasta algul aktiivilaagris õpilasesinduse ja klasside esindajatega peetud ajurünnakul. “Mõtlesime, et kuna tulemas on kevadnädal, võiks üritus toimuda selle raames,” ütles Kahu.

Ettepanek aidata oma kooli rahalistes raskustes õpilasi tuli aga ühisgümnaasiumi huvijuhtidelt. Sandra Kahu avaldas lootust, et esimene ettevõtmine ei jää viimaseks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 479 korda, sh täna 1)