Horoskoop

JÄÄR – Oled täna tavalisest kohusetundlikum ja kipud liiga palju muretsema. Ära võta liiga palju ette, tegele vaid esmatähtsaga.
SÕNN – Tunned täna tavalisest suuremat vajadust rääkida inimestega isiklikel ja sügavatel teemadel. Otsid kaaslast, kellega saaks filosofeerida.
KAKSIKUD – Sinu vastu hakatakse täna huvi tundma. Võimalik, et saad ootamatu pakkumise, mis sind küll ahvatleb, aga samas ka veidi kõhedust tekitab.
VÄHK – Tänased planeediseisud annavad sulle optimistliku ja positiivse meeleolu. Saad kõigist probleemidest jagu.
LÕVI – Igatsed kellegi lähedust ja armastust. Kui pead mingil põhjusel üksi olema, võid muutuda kurvameelseks.
NEITSI – Tänased planeediseisud muudavad su vabameelsemaks kui tavaliselt. Kipud vastassoo esindajatega flirtima ja võid kergesti armuda.
KAALUD – Täna alustatud tööd kipuvad paraku pooleli jääma. Ära loo endale illusioone sellest, kuidas kõik sind imetlevad.
SKORPION – Oled täna laisk ja mugav. Otsid võimalust oma igapäevastest kohustustest viilida, meelsamini veedad lõbusalt aega või molutad niisama.
AMBUR – Kaldud täna igast tühjast asjast suurt numbrit tegema. Oma liigse emotsionaalsusega võid nii mõnegi suhte kihva keerata.
KALJUKITS – Tänased planeediseisud soosivad romantilisi suhteid. Samas võivad ametlikud asjaajamised ja läbirääkimised lõppeda suure vaidlusega.
VEEVALAJA – Võid sattuda olukorda, kus pead end tõeliselt ületama. Samas kui sa ennast tõesti kokku võtad, saad nii mõnegi suure töö edukalt lõpetatud.
KALAD – Võimalik, et tunned täna allasurutud viha inimeste vastu, kes sind mingil moel kontrollivad.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 77 korda, sh täna 1)