Kossufinaalis vaja kolmandat mängu (FOTOD)

Kossufinaalis vaja kolmandat mängu

LÄBIMURDEL: BC Käsa liider Kalmer Vinter jäi Vesse mängijatele pidurdamatuks. Foto: Sander Ilvest

Maakonna korvpallimeistrivõistluste finaalseerias on BC Käsa ja Vesse võitnud kumbki ühe mängu ning võitja selgitamiseks peetakse laupäeval kolmas otsustav kohtumine.

“Meie eesmärk on mängida võidule ja selle plaaniga me väljakule tuleme, eks me nende rünnaku vastu nuputame midagi välja,” ütles Vesse treener Enn Laanemäe.

“Mehed peavad ise tahtma võita ja küll ta siis tuleb. Midagi erilist tegema ei pea, tuleb aktiivselt mängida ja olla sada protsenti mängus sees,” loodab ka BC Käsa treener Urmo Talistu maksimaalset tulemust.

Kui laupäeval võitis tiitlikaitsja BC Käsa 83 : 70, siis pühapäeval oli Vesse päev tulemusega 75 : 58.

Enn Laanemäe sõnul lootis ta, et Käsa mehed kahte päeva nii hästi vastu ei pea ja nooremad poisid jõuavad rohkem joosta. “Nad olidki teises mängus pisut väsinud,” nentis ta. “Kuigi me tegime ise ka praaki, oli õnn meie poolt. Oleks nad rünnakul oma punktid ära visanud, oleks meil raskeks läinud.”

Urmo Talistu tõdes, et mehed olid teises kohtumises ise oma kõige suuremad vaenlased, mäng jäi rünnaku taha ja tegutsemises ei olnud sära. “Alateadlikult mehed võib-olla mõtlesid, et tuleb ära,” rääkis ta. “Esimeses mängus edu toonud maa-alakaitse teises ei toiminud. Meil puudus pühapäeval ka Arli Saar, kes esimeses mängus tekitas oma sissemurdmistega teistele võimalusi. Vaid Vinter mängis oma koha välja, korvialune oli meie jaoks lukus.”
Pronksmedalid võitis Orissaare, kes alistas Saare Ereki 79 : 64 ja 80 : 69.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 516 korda, sh täna 1)