Horoskoop

JÄÄR – Võimalik, et alahindad täna mõnda inimest, kellest võib mingil hetkel sinu päris tugev konkurent saada. Säilita valvsus!
SÕNN – Täna tuleb sul lahendada mõni probleem, mida oled seni proovinud tahaplaanile lükata. Nüüd ongi hea aeg poolikuid asju lõpetada.
KAKSIKUD – Oled täna tundeline ja sentimentaalne. Otsid hellust ja võid seda ka ise pakkuda. Sind köidavad romantika ja ilu.
VÄHK – Täna võib sul tekkida psühholoogilisi probleeme, mis tulenevad igapäevasest rutiinist. Tunnetad aja survet ja soovi mõnest kohustusest loobuda.
LÕVI – Võimalik, et osutud täna mõne olulise vahejuhtumi tunnistajaks. Kui asi otseselt sind ei puuduta, püüa vältida sekkumist.
NEITSI – Täna saad oma perekonnaga paremini läbi ja võimalik, et võtate koos midagi toredat ette. Samas ei taha ametlik asjaajamine  kohe kuidagi sujuda.
KAALUD – Võid tunda väsimust ja tüdimust ning soovi oma elu muuta. Püüa siis leida võimalusi seda teha.
SKORPION – Võid sattuda täna kellegi teravkeelse ohvriks. Ära lase end tasakaalust välja lüüa, võta asja huumoriga ja torka vastu.
AMBUR – Kui sul on juba mõnda aega olnud salajane sümpaatia, siis nüüd on aeg tegutseda. Anna talle oma tunnetest teada.
KALJUKITS – Täna võid sa oma kaaslastele mõjuda pealetükkiva ja tüütuna. Püüa oma energiat rakendada mingis põnevas seikluses või spordis.
VEEVALAJA – Sinu meeleolu on täna lõbus ja kergelt romantiline. Võidad vaevata inimeste poolehoiu ja äratad vastassugupooles huvi.
KALAD – Püüad põgeneda oma murede eest. Võid minna nii kaugele, et hakkad probleeme eitama ja elad illusioonide maailmas.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 75 korda, sh täna 1)