Issi, tule vii mind kõrtsust kodu!

Endla teatri lavastus on lugu neljast noorest inimesest, kes võtavad üheks õhtuks aja maha ja lukustavad end maailma eest, et luua oma maailm – kohustuste, piirangute ja muredeta.

Peagi selgub, et ka nende maailmal on siiski omad reeglid. “Hea” ja “halb”, “õige” ja “vale”, “ilus” ja “kole” – need on sildid, millega õpetatakse ümbritsevat mõistma. Selleks õhtuks tahavad noored aga need sildid ja muu jama ära unustada ning teha täpselt seda, mida hing ihkab. Neli tulihingelist noort ei aimagi, mil viisil nad üksteisega tegelikult seotud on. Nad õpivad ühe öö jooksul nõnda palju, et hakkavad mõistma, kui vähe nad tegelikult teavad. “Issi, tule vii mind kõrtsust kodu” on lugu hetke olulisusest. Kõik, mis meil on, on praegune hetk. Ja juba on see möödas…

Tänu kampaaniale “Aitan lapsi” on see etendus vähemate võimalustega 14–18-aastastele noortele TASUTA. Tavapilet maksab 9 eurot.

Bussisõit Pärnusse ja tagasi maksab 5 eurot. Väljasõit on Kuressaarest 22. aprillil kell 14.15, etendus algab kell 19. Kuressaarde tagasi jõuame u kell 23.45.

Info ja registreerimine 17. aprillini (või kuni kohtade täitumiseni) ilme@kaarma.ee, tel 45 20 469 või 53 444 919.
Vaata ka: http://www.endla.ee/lavastused/repertuaaris/issi-vii-mind-kortsust-kodu

Ilme Õunapuu

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 010 korda, sh täna 1)