Kuhu minna

NELJAPÄEV, 4. aprill

KINO
Divas kl 18 perefilm “Lammutaja Ralf”. Pilet 4 €.

ÜRITUS
Kuressaare kultuurikeskuses kl 15 Saaremaa rahvateater kutsub kirjanduspäevale “Meretagune asi”. Koos Lembit Uustulndi ja rahvateatri näitlejatega räägitakse Albert Uustulndi elust ja loomingust, lauldakse tema laule.

Valjala raamatukogus kl 18.30 mälumängu V voor.

TEATER
Kuressaare linnateatris kl 19 “Karin ja Pearu”. Autor Andrus Kivirähk. VAT Teater. Lavastaja Aare Toikka. Osades: Katariina Unt, Raivo Trass ja Meelis Põdersoo. Pilet 10; 9; 8 eurot.

TANTS
Kodulinna lokaalis disko.

REEDE, 5. aprill

KINO
Divas kl 16 ja 17.45 “Makaak Marco”. Estinfilm. Pilet 4 €.

TEATER
Kuressaare linnateatris kl 19 “Karin ja Pearu”. Autor Andrus Kivirähk. VAT Teater. Lavastaja Aare Toikka. Osades: Katariina Unt, Raivo Trass ja Meelis Põdersoo. Pilet 10; 9; 8 eurot.

Tornimäe rahvamajas kl 20 Tornimäe näiteseltsi esietendus “Abruka Malli” J. Tuuliku “Meretaguse asja” ainetel. Osades: Ingla Leis, Helle Maidla, Lea Peet, Aaser Nenn, Hando Oll, Rait Goidin, Liina Luik, Urve Sepp, Lilli Lootus, Helje Basihhina, Ivar Viil, Anne Kallus, Aili Juhkam. Pilet 3 eurot, õpilastele 2 eurot.

NÄITUS
Kuressaare Raegaleriis kl 16 avab oma esimese näituse Saaremaal skandaalse kuulsusega maalikunstnik Nikolai Bleskov (s 1957).

Kunstnik on joonistanud juba koolieast peale, kuid tõsisemalt hakkas sellega tegelema vangistuses. Bleskovi esimene personaalnäitus toimuski vanglamüüride vahel. Järgnes tööde väljapanek Vene kultuurikeskuses, mille avamisel autor ise veel viibida ei saanud. 2001. aastal Tallinna ärikeskuses väljas olnud portreid, loodus- ja lillepilte käis imetlemas ka tookordne justiitsminister Märt Rask. Tänaseks on Nikolai Bleskovi piinlikult korras ateljees ligi 100 õlimaali ja hulk graafilisi töid, mida ta veel pole eksponeerinudki.

Kuresaare näitus koosneb ligi neljakümnest loodusmaalist, mis on maalitud tundlikult ja silmas pidades klassikalisi maalitraditsioone. Näitus on avatud 27. aprillini.

TANTS
Divas Bacardi Wonderland. DJ Peeter Kukk.

Kodulinna lokaalis disko. Südaööni sissepääs tasuta.

Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 120 korda, sh täna 1)